Welcome to EXIT Festival!
Watch Livestream
Welcome to EXIT!
/

For the best festival experience download our official EXIT Festival app

Timeline

EXIT Festival 2024

Slide to change mode:

Timeline List
Wednesday 10 July
Thursday 11 July
Friday 12 July
Saturday 13 July
Sunday 14 July
Wednesday 10 July
Thursday 11 July
Friday 12 July
Saturday 13 July
Sunday 14 July
Start: 19h 14:04 Live 14:04
Start: 19h 14:04 Live 14:04
Start: 19h 14:04 Live 14:04
Start: 19h 14:04 Live 14:04
Start: 19h 14:04 Live 14:04
Tesla Universe Stage mts Dance Arena NSNS Refreshed by Heineken Silver Visa Fusion Stage Explosive Stage infused by Old Spice Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Pachamama
Powered by ROSA
Gang Beats Gaia Trance Stage X-Bass Pit Radio AS FM Stage Together. X House
by IQOS
Urban Bug Stage Latino Stage
by IDEA
EXIT Cinema
19:30Keni nije mrtav 20:30Luke Black 21:00Teya Dora 21:30Opening Ceremony 22:30INIKO 00:00Baby Lasagna 01:00Burak Yeter feat. special guest Dimash 02:30Whyte Fang
Tesla Universe Stage mts Dance Arena NSNS Refreshed by Heineken Silver Visa Fusion Stage Explosive Stage infused by Old Spice Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Pachamama
Powered by ROSA
Gang Beats Gaia Trance Stage X-Bass Pit Radio AS FM Stage Together. X House
by IQOS
Urban Bug Stage Latino Stage
by IDEA
EXIT Cinema
19:45Thicc Boi b2b Xo 20:30Z++ 21:30Oliver Tree 23:00Đorđe + Vekac & Venok 23:45Oren Harris 00:00Gucci Mane 01:20Rudim3ntal hybrid live 02:45Dub FX 03:50Flava D
21:00Mene 23:30Franky Wah 01:00Carl Cox (hybrid live) 04:00Sama Abdulhadi 06:00Klangkuenstler
21:00Zira 22:00Hobin Rude 00:00Anamē b2b Blr 02:00Yotto 04:00Airrica 06:00Henry Saiz
19:30Lu 20:25Lufthansa 21:20Pretty Loud 22:25Pepe Danza 23:45Ritam Nereda 01:15Villagers of Ioannina City 02:50Hali Gali presents: Sitzpinker x Proto Tip x Vizelj
20:00Dead Like Juliet 20:50Expectations 21:35Neven x Majak 22:45Risk It 23:40Casualties 00:50Cuttroath 01:40The Worst 02:30See It My Way 03:15Inside Out
20:00Reggae Intro 21:30Mizizi Selecta 23:00Ital Vision 00:30I Sens & Selecta Antwan 02:00Tommy T 03:30Mefa
20:00Žarko Ilić 21:30AWARË 23:30Solfira 00:00Ast Arta 01:00Martinees 02:00Ras Milenko
20:00Gang Beats Mixtape 21:00Keyri DJ Set 22:00Don Skarr 13 22:20TNG 22:40Šele 23:10Av47 23:40DJ Kopy DJ Set 01:00Bulch 01:30Gerum 02:00Dzi DJ Set 02:20Rođeni 02:40Fox 03:30Swana 04:10Dzi DJ Set
21:00DJ DaPeace 22:30DJ Manda 00:00DJ Damzah 01:30Egon’s Embrace live 03:00DJ Pura 04:30DJ Mita
21:30Souldrive 23:00Slink 00:00Kritik 01:00Glxy & Bo Jah MC 02:30Splash Heads 03:30Buzzin 04:15Rebar
20:00AS FM & DJ Škola Pres. 22:00AS FM DJ Contest 23:00Morning Indian 00:30Lena Glish 01:30Peryz & Daave 03:00Spear 04:30Pacho & Pepo
20:30Fanatik 22:00Milanko Trifunčević 23:30ANTDOT 01:00Fabrizio Marra 02:30Ina Nia
19:00SOLENCE b2b Sonya Mi 20:00Tippstrip 21:00Teachr b2b Butterfly.eff 22:00Hudi b2b Sicillio 23:00Miozz b2b Stefan Jović 00:00Neshud b2b Irkah 01:00Branko Vuković b2b Petar P 02:00Una Nikolić b2b Ktordo 03:00Rade Badjin b2b Poliformat 04:00Milanko Trifunčević b2b Despić 05:00Miloš Vujović b2b Filthy Kid 06:00Wise D and Kobe 07:00Tarik Alić b2b DANCH
20:00DJ Sarchy 22:00Orient Express 23:20DJ Bethoven 00:10Dj Tito ft. Kaipiriña 03:00DJ`s Rey 04:00DJ Edwin Gomez
21:15Soul Boys of the Western World 23:15Liam Gallagher: As It Was
Tesla Universe Stage mts Dance Arena NSNS Refreshed by Heineken Silver Visa Fusion Stage Explosive Stage infused by Old Spice Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Pachamama
Powered by ROSA
Gang Beats Gaia Trance Stage X-Bass Pit Radio AS FM Stage Together. X House
by IQOS
Urban Bug Stage Latino Stage
by IDEA
EXIT Cinema
19:15Astrid & The Scandals 20:00Ljubičice 21:00Azahriah 22:20Joker Out 00:00Black Eyed Peas 01:30Alok 03:00Lady Lee
21:00Avantika 23:00Human Rias b2b Innēr Sense 01:30Lanna 03:00Artbat 05:00Vintage Culture 06:00Argy 07:00Argy b2b Vintage Culture
21:00The + 22:00Layzie 00:00Supergloss 02:00Kobosil 04:00Cassie Raptor 06:00Estella Boersma
20:45Čuvari stvari 21:35Musspell 22:40Nika Turković 23:55Lakeside X 01:15Marko Louis 03:00Edo Maajka
19:30Ruyned 20:15Zenoth 21:10Tortharry 22:05Morost 23:00Uada 00:10Coroner 01:40Nemesis 02:35Khargash
20:00Little Shuja 22:00Jahmessenjah Sound System 23:30Hornsman Coyote (DJ Set) 01:00Count Bassy 02:15Bush Mad Squad 03:45Showme Selecta
20:00Lava 21:00Pepe Danza & Marek Žilinec 22:30Cheeka & BaloO 00:00Pop Hor Radio & Klapa Suton Scene 01:00Dub Duba 02:00Lo Fi Falafel
20:00Gang Beats Mixtape 21:30Nadya 22:00Dante 22:30Funky Guru 23:00Masta 23:30Mejsi 00:00Fich DJ Set 00:20Micka Lifa 01:00Sassja 01:40Fich DJ Set 02:00Prti Bee Gee 03:00FTP 03:50Psihoaktiv Trip 04:30Gang Beats Mixtape
21:00DJ Cheda 00:00Simia live 01:30DJ Buca 03:00Imaginarium live 04:30DJ Filip Nikolaevic
21:30Whip 23:00Mad Prophet 00:00Monden-Illegal Operations 01:00Codex 02:00Billain 03:00Dj Suicide 04:00Iturn
20:00AS FM & DJ Škola Pres. 22:00AS FM DJ Contest 23:00Ra5tik 00:30Macro 02:00Lena Glish 03:30JJoy 05:00Spear
20:30Fanatik 22:00Deaf in Mini 23:30Alex Wann 01:00Sasson 02:30Apache
19:00Ginnie b2b Moskito 20:00Vladimir Tucakov b2b Bokun 21:002 Much b2b Vein 22:00Sho b2b Aut 23:00Veljko Village Rules b2b Otto Von Disco 00:00The + b2b Zira 01:00Novak b2b Jovana Takač 02:00Vanović b2b Nemansky 03:00Bosko Balos b2b Leo Lang 04:00Janko b2b Teodora Van Context 05:00Duc In Altum 06:00Layzie b2b Techa 07:00Neutron b2b Vanja Babić
20:00DJ Bethoven 22:00Zero Witches 22:20DJ Tete 00:00Arceo Jr & Mauri 00:30P&P Fusion 01:00F.Fusion Company 02:00Casanova 03:20DJ Kelvin.
21:15Janis 23:15Billie 01:15Miles Ahead
Tesla Universe Stage mts Dance Arena NSNS Refreshed by Heineken Silver Visa Fusion Stage Explosive Stage infused by Old Spice Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Pachamama
Powered by ROSA
Gang Beats Gaia Trance Stage X-Bass Pit Radio AS FM Stage Together. X House
by IQOS
Urban Bug Stage Latino Stage
by IDEA
EXIT Cinema
19:30Replicunts 20:30The Exploited 22:00Kenya Grace 23:15Vimoksha 23:40John Newman (DJ hybrid live) 01:15Willy William 02:55Sam Divine 04:30Divolly & Markward
21:00Desna 23:00Katalina 00:30Patrick Mason 02:30I Hate Models 04:30Maceo Plex
21:00Dakissa 22:00Yelisaveta 00:00Sona 02:00Awen 04:00Francis Mercier 06:00Djeff b2b Fiona Kraft
19:30Ki Klop 20:20Grizete 21:05Luka Rajić 22:15Filip Baloš 23:20Iva Lorens 00:30Urban & 4 02:00Ida Prester & Lollobrigida 03:20Marčelo i bend
22:00De Limanos 22:45The Take 23:40Conflict 00:50Ratos de Porao 01:55My Turn 02:40Line Out 03:30Liquid Supercharge
20:00Butchaa 21:30Herbal Queen 23:00Badou Boy Sound System 00:30Echotronix feat. Lion Warriah 02:00Jah Akka 03:30Beathoven
20:00Franko Heke 21:30Mose & Franko Heke 00:00Drum'n'zez 01:00Nektarije 02:00Banzae
20:00Gang Beats Mixtape 21:20Kultura DJ Set 22:20Em 22:40Mitich 23:00Bebi 23:20Sara DJ Set 23:40Masayah 00:30Mlada Beba 01:10Sara DJ Set 01:30Amna 02:15Faberge 03:00Rie 03:40Amnezija DJ Set
21:00DJ Mikica 00:00Syned Brain live 01:30DJ Lazanya 03:00DJ Aquapipe 04:30Cosmic Dimension live
21:30Baj:no 22:45Indukt 00:00Flowanastasia & Tyr Kohout 01:30Cockroach 03:00Drop Sensei 04:00Koro
20:00AS FM & DJ Škola Pres. 22:00AS FM DJ Contest 23:00The Vibe Radio Show DJ’s (Pele Drezgic, WD87, Shot, Vien) 01:30Supertons 03:00Macro 04:30Peryz & Daave (Ultimate Morning Set)
20:30Fanatik 22:00Mont Rouge 00:00Sparrow & Barbossa 02:00Maxi Meraki
19:00Machiavelli b2b Uroš Ilić 20:00Matkec b2b All Stars 21:00S.A.B.R.I. b2b Rikaya 22:00SunDeep b2b Slobodan Jevremović 23:00Pui b2b Jimmy Jazz 00:00Nikolica b2b Sarenac 01:00Vladimir Aćić b2b Danilo Vladušić 02:00Migazz b2b Kornwall 03:00Wizard b2b Rudhaman 04:00Vanja Bursać b2b Aleksandra Poček 05:00Nadežda b2b Peter Portman 06:00Wocky b2b Svemirski Mjau 07:00Mancha b2b Dea Tosh
20:00DJ Olof 22:00Zero Witches 23:00DJ St_iva 23:30P&P Fusion 00:00DJ Jesus 01:00El Real & Energy 03:00DJ Sesha
21:15Moonage Daydream 23:45Mystify 01:45England Is Mine
Tesla Universe Stage mts Dance Arena NSNS Refreshed by Heineken Silver Visa Fusion Stage Explosive Stage infused by Old Spice Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Pachamama
Powered by ROSA
Gang Beats Gaia Trance Stage X-Bass Pit Radio AS FM Stage Together. X House
by IQOS
Urban Bug Stage Latino Stage
by IDEA
EXIT Cinema
20:00Annathema 21:00Cavalera 22:30Altin Gün 00:00Tom Morello 01:30Ofenbach 02:45Ian Asher 04:00Steve Angello
21:00Tamara Kezz 22:30Mose 00:00Barry Can't Swim 02:00Bonobo 04:00Carlita 06:00Black Coffee
21:00Dakman 22:00Filip Xavi 00:00Marrøn 02:00Oguz 04:00Sara Landry 06:00Helena Hauff
19:30Kruz Roudi 20:15Zhiva 21:05Vimoksha 22:20Mezerg 23:40Funk Shui 00:40Grše 01:50Kuku$ 03:30Bad Copy
19:30Condemned AD 20:15Gestos Grosseiros 22:30Xsus 23:15The Stone 00:15S.P. Pungent Stench 01:35Ancient 02:50Jack 03:35Geger
20:00Skadam 21:30Elioh 23:00Soulcraft & Masso Narradi live 00:30Dj Stk 02:00Lock D 03:30Wenti Wadada Closing Party
20:00Bruna Bortolato 21:00Tebra 23:00BalkanElektro 00:00Charmer Sheiks 01:00DJ/MC Killo Killo
20:00Gang Beats Mixtape 21:00Mai Tai 22:00Zee x Matej Foltz x Young Dadi 23:00Zevin 23:40Yung Bessi Traples DJ Set 00:00Bejbi Motorola x Thea Texxxas 00:40Sajsi Mc 01:20Yung Bessi Traples DJ Set 01:40Tam & Jymenik 02:20Rouzi x Jowam 03:10Viking Krew 03:50Thicc Boi DJ Set
21:00DJ Stole 00:30E-Clip live 02:00DJ Zarma 04:00DJ Mozza
21:30Lysergic 22:45Kenney 23:45Raul B 00:45Boogie 01:45Baboon 02:45Slwdwn 04:00Vetas
20:00AS FM & DJ Škola Pres. 22:00AS FM DJ Contest 23:00Lock’D 00:00Morning Indian 01:30Ra5tik 03:00Vanjanja 04:30Teodora Jaric b2b Meli
20:30Fanatik 22:00Rossa 23:30Kitty Amor 01:00Djeff 02:30Oysha
19:00Bellik b2b Bullet 20:00imanemanja b2b Kopro 21:00Needle b2b Hori 22:00Papachek b2b Dj 200 23:00Machado b2b Einfakinn 00:00Aljoša b2b Mekhu b2b Luka Čikić 01:00Stameni b2b Mark Aasgier 02:00Balša b2b Dažbog 03:00Muhi b2b Kluzo 04:00Milenko b2b Arnee 05:00SYNTHETIX LIVE 06:00Stenik b2b Knower 07:00Paragon b2b Impedance
20:00DJ Beathoven 22:00DJ Sarchy 22:30Pablo & Mauri 22:45Orient Express 23:15Haddada 00:00DJ Rey ft. Kaipiriña 00:25Adelante 02:45DJ Edwin Gomez vs DJ Tete
21:15Bob Marley: One Love 23:15Mama Africa
Tesla Universe Stage
Keni nije mrtav 19:30
Luke Black 20:30
Teya Dora 21:00
Opening Ceremony 21:30
INIKO 22:30
Baby Lasagna 00:00
Burak Yeter feat. special guest Dimash 01:00
Whyte Fang 02:30
mts Dance Arena
NSNS Refreshed by Heineken Silver
Visa Fusion Stage
Explosive Stage infused by Old Spice
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Pachamama Powered by ROSA
Gang Beats
Gaia Trance Stage
X-Bass Pit
Radio AS FM Stage
Together. X House by IQOS
Urban Bug Stage
Latino Stage by IDEA
EXIT Cinema
Tesla Universe Stage
Thicc Boi b2b Xo 19:45
Z++ 20:30
Oliver Tree 21:30
Đorđe + Vekac & Venok 23:00
Oren Harris 23:45
Gucci Mane 00:00
Rudim3ntal hybrid live 01:20
Dub FX 02:45
Flava D 03:50
mts Dance Arena
Mene 21:00
Franky Wah 23:30
Carl Cox (hybrid live) 01:00
Sama Abdulhadi 04:00
Klangkuenstler 06:00
NSNS Refreshed by Heineken Silver
Zira 21:00
Hobin Rude 22:00
Anamē b2b Blr 00:00
Yotto 02:00
Airrica 04:00
Henry Saiz 06:00
Visa Fusion Stage
Lu 19:30
Lufthansa 20:25
Pretty Loud 21:20
Pepe Danza 22:25
Ritam Nereda 23:45
Villagers of Ioannina City 01:15
Hali Gali presents: Sitzpinker x Proto Tip x Vizelj 02:50
Explosive Stage infused by Old Spice
Dead Like Juliet 20:00
Expectations 20:50
Neven x Majak 21:35
Risk It 22:45
Casualties 23:40
Cuttroath 00:50
The Worst 01:40
See It My Way 02:30
Inside Out 03:15
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Reggae Intro 20:00
Mizizi Selecta 21:30
Ital Vision 23:00
I Sens & Selecta Antwan 00:30
Tommy T 02:00
Mefa 03:30
Pachamama Powered by ROSA
Žarko Ilić 20:00
AWARË 21:30
Solfira 23:30
Ast Arta 00:00
Martinees 01:00
Ras Milenko 02:00
Gang Beats
Gang Beats Mixtape 20:00
Keyri DJ Set 21:00
Don Skarr 13 22:00
TNG 22:20
Šele 22:40
Av47 23:10
DJ Kopy DJ Set 23:40
Bulch 01:00
Gerum 01:30
Dzi DJ Set 02:00
Rođeni 02:20
Fox 02:40
Swana 03:30
Dzi DJ Set 04:10
Gaia Trance Stage
DJ DaPeace 21:00
DJ Manda 22:30
DJ Damzah 00:00
Egon’s Embrace live 01:30
DJ Pura 03:00
DJ Mita 04:30
X-Bass Pit
Souldrive 21:30
Slink 23:00
Kritik 00:00
Glxy & Bo Jah MC 01:00
Splash Heads 02:30
Buzzin 03:30
Rebar 04:15
Radio AS FM Stage
AS FM & DJ Škola Pres. 20:00
AS FM DJ Contest 22:00
Morning Indian 23:00
Lena Glish 00:30
Peryz & Daave 01:30
Spear 03:00
Pacho & Pepo 04:30
Together. X House by IQOS
Fanatik 20:30
Milanko Trifunčević 22:00
ANTDOT 23:30
Fabrizio Marra 01:00
Ina Nia 02:30
Urban Bug Stage
SOLENCE b2b Sonya Mi 19:00
Tippstrip 20:00
Teachr b2b Butterfly.eff 21:00
Hudi b2b Sicillio 22:00
Miozz b2b Stefan Jović 23:00
Neshud b2b Irkah 00:00
Branko Vuković b2b Petar P 01:00
Una Nikolić b2b Ktordo 02:00
Rade Badjin b2b Poliformat 03:00
Milanko Trifunčević b2b Despić 04:00
Miloš Vujović b2b Filthy Kid 05:00
Wise D and Kobe 06:00
Tarik Alić b2b DANCH 07:00
Latino Stage by IDEA
DJ Sarchy 20:00
Orient Express 22:00
DJ Bethoven 23:20
Dj Tito ft. Kaipiriña 00:10
DJ`s Rey 03:00
DJ Edwin Gomez 04:00
EXIT Cinema
Soul Boys of the Western World 21:15
Liam Gallagher: As It Was 23:15
Tesla Universe Stage
Astrid & The Scandals 19:15
Ljubičice 20:00
Azahriah 21:00
Joker Out 22:20
Black Eyed Peas 00:00
Alok 01:30
Lady Lee 03:00
mts Dance Arena
Avantika 21:00
Human Rias b2b Innēr Sense 23:00
Lanna 01:30
Artbat 03:00
Vintage Culture 05:00
Argy 06:00
Argy b2b Vintage Culture 07:00
NSNS Refreshed by Heineken Silver
The + 21:00
Layzie 22:00
Supergloss 00:00
Kobosil 02:00
Cassie Raptor 04:00
Estella Boersma 06:00
Visa Fusion Stage
Čuvari stvari 20:45
Musspell 21:35
Nika Turković 22:40
Lakeside X 23:55
Marko Louis 01:15
Edo Maajka 03:00
Explosive Stage infused by Old Spice
Ruyned 19:30
Zenoth 20:15
Tortharry 21:10
Morost 22:05
Uada 23:00
Coroner 00:10
Nemesis 01:40
Khargash 02:35
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Little Shuja 20:00
Jahmessenjah Sound System 22:00
Hornsman Coyote (DJ Set) 23:30
Count Bassy 01:00
Bush Mad Squad 02:15
Showme Selecta 03:45
Pachamama Powered by ROSA
Lava 20:00
Pepe Danza & Marek Žilinec 21:00
Cheeka & BaloO 22:30
Pop Hor Radio & Klapa Suton Scene 00:00
Dub Duba 01:00
Lo Fi Falafel 02:00
Gang Beats
Gang Beats Mixtape 20:00
Nadya 21:30
Dante 22:00
Funky Guru 22:30
Masta 23:00
Mejsi 23:30
Fich DJ Set 00:00
Micka Lifa 00:20
Sassja 01:00
Fich DJ Set 01:40
Prti Bee Gee 02:00
FTP 03:00
Psihoaktiv Trip 03:50
Gang Beats Mixtape 04:30
Gaia Trance Stage
DJ Cheda 21:00
Simia live 00:00
DJ Buca 01:30
Imaginarium live 03:00
DJ Filip Nikolaevic 04:30
X-Bass Pit
Whip 21:30
Mad Prophet 23:00
Monden-Illegal Operations 00:00
Codex 01:00
Billain 02:00
Dj Suicide 03:00
Iturn 04:00
Radio AS FM Stage
AS FM & DJ Škola Pres. 20:00
AS FM DJ Contest 22:00
Ra5tik 23:00
Macro 00:30
Lena Glish 02:00
JJoy 03:30
Spear 05:00
Together. X House by IQOS
Fanatik 20:30
Deaf in Mini 22:00
Alex Wann 23:30
Sasson 01:00
Apache 02:30
Urban Bug Stage
Ginnie b2b Moskito 19:00
Vladimir Tucakov b2b Bokun 20:00
2 Much b2b Vein 21:00
Sho b2b Aut 22:00
Veljko Village Rules b2b Otto Von Disco 23:00
The + b2b Zira 00:00
Novak b2b Jovana Takač 01:00
Vanović b2b Nemansky 02:00
Bosko Balos b2b Leo Lang 03:00
Janko b2b Teodora Van Context 04:00
Duc In Altum 05:00
Layzie b2b Techa 06:00
Neutron b2b Vanja Babić 07:00
Latino Stage by IDEA
DJ Bethoven 20:00
Zero Witches 22:00
DJ Tete 22:20
Arceo Jr & Mauri 00:00
P&P Fusion 00:30
F.Fusion Company 01:00
Casanova 02:00
DJ Kelvin. 03:20
EXIT Cinema
Janis 21:15
Billie 23:15
Miles Ahead 01:15
Tesla Universe Stage
Replicunts 19:30
The Exploited 20:30
Kenya Grace 22:00
Vimoksha 23:15
John Newman (DJ hybrid live) 23:40
Willy William 01:15
Sam Divine 02:55
Divolly & Markward 04:30
mts Dance Arena
Desna 21:00
Katalina 23:00
Patrick Mason 00:30
I Hate Models 02:30
Maceo Plex 04:30
NSNS Refreshed by Heineken Silver
Dakissa 21:00
Yelisaveta 22:00
Sona 00:00
Awen 02:00
Francis Mercier 04:00
Djeff b2b Fiona Kraft 06:00
Visa Fusion Stage
Ki Klop 19:30
Grizete 20:20
Luka Rajić 21:05
Filip Baloš 22:15
Iva Lorens 23:20
Urban & 4 00:30
Ida Prester & Lollobrigida 02:00
Marčelo i bend 03:20
Explosive Stage infused by Old Spice
De Limanos 22:00
The Take 22:45
Conflict 23:40
Ratos de Porao 00:50
My Turn 01:55
Line Out 02:40
Liquid Supercharge 03:30
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Butchaa 20:00
Herbal Queen 21:30
Badou Boy Sound System 23:00
Echotronix feat. Lion Warriah 00:30
Jah Akka 02:00
Beathoven 03:30
Pachamama Powered by ROSA
Franko Heke 20:00
Mose & Franko Heke 21:30
Drum'n'zez 00:00
Nektarije 01:00
Banzae 02:00
Gang Beats
Gang Beats Mixtape 20:00
Kultura DJ Set 21:20
Em 22:20
Mitich 22:40
Bebi 23:00
Sara DJ Set 23:20
Masayah 23:40
Mlada Beba 00:30
Sara DJ Set 01:10
Amna 01:30
Faberge 02:15
Rie 03:00
Amnezija DJ Set 03:40
Gaia Trance Stage
DJ Mikica 21:00
Syned Brain live 00:00
DJ Lazanya 01:30
DJ Aquapipe 03:00
Cosmic Dimension live 04:30
X-Bass Pit
Baj:no 21:30
Indukt 22:45
Flowanastasia & Tyr Kohout 00:00
Cockroach 01:30
Drop Sensei 03:00
Koro 04:00
Radio AS FM Stage
AS FM & DJ Škola Pres. 20:00
AS FM DJ Contest 22:00
The Vibe Radio Show DJ’s (Pele Drezgic, WD87, Shot, Vien) 23:00
Supertons 01:30
Macro 03:00
Peryz & Daave (Ultimate Morning Set) 04:30
Together. X House by IQOS
Fanatik 20:30
Mont Rouge 22:00
Sparrow & Barbossa 00:00
Maxi Meraki 02:00
Urban Bug Stage
Machiavelli b2b Uroš Ilić 19:00
Matkec b2b All Stars 20:00
S.A.B.R.I. b2b Rikaya 21:00
SunDeep b2b Slobodan Jevremović 22:00
Pui b2b Jimmy Jazz 23:00
Nikolica b2b Sarenac 00:00
Vladimir Aćić b2b Danilo Vladušić 01:00
Migazz b2b Kornwall 02:00
Wizard b2b Rudhaman 03:00
Vanja Bursać b2b Aleksandra Poček 04:00
Nadežda b2b Peter Portman 05:00
Wocky b2b Svemirski Mjau 06:00
Mancha b2b Dea Tosh 07:00
Latino Stage by IDEA
DJ Olof 20:00
Zero Witches 22:00
DJ St_iva 23:00
P&P Fusion 23:30
DJ Jesus 00:00
El Real & Energy 01:00
DJ Sesha 03:00
EXIT Cinema
Moonage Daydream 21:15
Mystify 23:45
England Is Mine 01:45
Tesla Universe Stage
Annathema 20:00
Cavalera 21:00
Altin Gün 22:30
Tom Morello 00:00
Ofenbach 01:30
Ian Asher 02:45
Steve Angello 04:00
mts Dance Arena
Tamara Kezz 21:00
Mose 22:30
Barry Can't Swim 00:00
Bonobo 02:00
Carlita 04:00
Black Coffee 06:00
NSNS Refreshed by Heineken Silver
Dakman 21:00
Filip Xavi 22:00
Marrøn 00:00
Oguz 02:00
Sara Landry 04:00
Helena Hauff 06:00
Visa Fusion Stage
Kruz Roudi 19:30
Zhiva 20:15
Vimoksha 21:05
Mezerg 22:20
Funk Shui 23:40
Grše 00:40
Kuku$ 01:50
Bad Copy 03:30
Explosive Stage infused by Old Spice
Condemned AD 19:30
Gestos Grosseiros 20:15
Xsus 22:30
The Stone 23:15
S.P. Pungent Stench 00:15
Ancient 01:35
Jack 02:50
Geger 03:35
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Skadam 20:00
Elioh 21:30
Soulcraft & Masso Narradi live 23:00
Dj Stk 00:30
Lock D 02:00
Wenti Wadada Closing Party 03:30
Pachamama Powered by ROSA
Bruna Bortolato 20:00
Tebra 21:00
BalkanElektro 23:00
Charmer Sheiks 00:00
DJ/MC Killo Killo 01:00
Gang Beats
Gang Beats Mixtape 20:00
Mai Tai 21:00
Zee x Matej Foltz x Young Dadi 22:00
Zevin 23:00
Yung Bessi Traples DJ Set 23:40
Bejbi Motorola x Thea Texxxas 00:00
Sajsi Mc 00:40
Yung Bessi Traples DJ Set 01:20
Tam & Jymenik 01:40
Rouzi x Jowam 02:20
Viking Krew 03:10
Thicc Boi DJ Set 03:50
Gaia Trance Stage
DJ Stole 21:00
E-Clip live 00:30
DJ Zarma 02:00
DJ Mozza 04:00
X-Bass Pit
Lysergic 21:30
Kenney 22:45
Raul B 23:45
Boogie 00:45
Baboon 01:45
Slwdwn 02:45
Vetas 04:00
Radio AS FM Stage
AS FM & DJ Škola Pres. 20:00
AS FM DJ Contest 22:00
Lock’D 23:00
Morning Indian 00:00
Ra5tik 01:30
Vanjanja 03:00
Teodora Jaric b2b Meli 04:30
Together. X House by IQOS
Fanatik 20:30
Rossa 22:00
Kitty Amor 23:30
Djeff 01:00
Oysha 02:30
Urban Bug Stage
Bellik b2b Bullet 19:00
imanemanja b2b Kopro 20:00
Needle b2b Hori 21:00
Papachek b2b Dj 200 22:00
Machado b2b Einfakinn 23:00
Aljoša b2b Mekhu b2b Luka Čikić 00:00
Stameni b2b Mark Aasgier 01:00
Balša b2b Dažbog 02:00
Muhi b2b Kluzo 03:00
Milenko b2b Arnee 04:00
SYNTHETIX LIVE 05:00
Stenik b2b Knower 06:00
Paragon b2b Impedance 07:00
Latino Stage by IDEA
DJ Beathoven 20:00
DJ Sarchy 22:00
Pablo & Mauri 22:30
Orient Express 22:45
Haddada 23:15
DJ Rey ft. Kaipiriña 00:00
Adelante 00:25
DJ Edwin Gomez vs DJ Tete 02:45
EXIT Cinema
Bob Marley: One Love 21:15
Mama Africa 23:15

* Timeline is subject to change