For a better experience, please download our Android and iOS apps

Timeline

EXIT Festival 2019
[nextend_social_login provider="facebook"] Choose your favourite artists and make a timeline personalized for you!

Slide to change mode:

TIMELINE LIST
THURSDAY - OPENS DAY 4 JULY
FRIDAY 5 JULY
SATURDAY 6 JULY
SUNDAY 7 JULY
THURSDAY - OPENS DAY 4 JULY
FRIDAY 5 JULY
SATURDAY 6 JULY
SUNDAY 7 JULY
NOT ACTIVE 10:52 NOW 10:52
NOT ACTIVE 10:52 NOW 10:52
NOT ACTIVE 10:52 NOW 10:52
NOT ACTIVE 10:52 NOW 10:52
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
19:1565daysofstatic 20:30The Cure 23:00Rahmanee feat. MC Tone Tuoro 00:00Opening Ceremony 00:30Lost Frequencies 01:45Filatov & Karas 03:20Two Pauz 04:30Pessto
22:30Ilija Djokovic 00:00Monika Kruse 01:30Charlotte De Witte 03:00Maceo Plex 05:00Carl Cox b2b Maceo Plex 06:00Carl Cox
21:00Mac Tire 22:10Raiven 23:20Samostalni Referenti 00:40The Selecter 02:30Helem Nejse 03:30Sajsi MC 04:30Bad Copy
19:30Sickter 20:15Atomski Rat 22:00Scandal 22:55Vitamin X 23:55Peter and the Test Tube Babies 01:10Das Ich 02:25Grade 2 03:30Booze & Glory
22:00Ana Rs 23:30Martina Hilber 01:00Black Lotus 02:30Boston 168 Live 04:00SHDW & Obscure Shape 06:00I Hate Models
20:00New Wave 21:30In Da Klub 23:00Buntai 23:30Apollo 00:15Atlas Erotika 00:45Kojot 01:15Hazze 02:00Ognjen 02:30DJ Laki & DJ Rokam 04:15Cockta Beats 04:15Cake Beats
21:00Xox 22:30Arxiva 23:30Baboon & Don Dada MC 00:30Bass Fighters 01:30Gydra 03:00Fa11out 03:00FA110UT 04:00RTC
20:00Little Shuja 22:00Ital Vision 23:30BoBadu 01:00Show Time (Rahmanee | King Calypso | Tommy T.) 04:00Wenti Wadada Choice
21:00Manda 23:00Pura 01:00Egon's Embrace Live 02:30DaPeace 04:15Aquapipe
19:00DJ Jelito 20:00MC Choma 21:00Latina Blanca Zumba 22:00Sambeando 23:00DJ Olof 00:00Alexis Ortega 01:00Pablo & Mauri 02:00DJ Arceo ft. DJ Olof
20:30Subgenetics b2b 7II 21:15Neshud b2b Irkah b2b Abram 22:00Wise D & Kobe 23:00DJ Ura b2b Zookey b2b CosmicEve 00:00Fakir b2b Dachony b2b Aleksandar Zec 01:00Lesha b2b Slavka 02:00Cez b2b BLACKsmith 03:00Lale (Happy People) b2b Tijana Kabić 04:00Branko Vuković b2b Novak 05:00sam.Luda b2b Aleksandar Rajić 06:00NMNJ b2b Vuk 07:00Nemax b2b Vanović b2b Stoilku
20:00AS FM & DJ škola 21:00Mixaj i nastupi 22:00Vill & Vash 23:00DJ Morning Indian 00:30DJ Groover 02:00J Joy 03:00Vantiz 04:00Vanjanja 05:00Mr. K
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
21:00R3wire & Varski 22:00Yugen b2b Ivus 23:30Rudhaman 01:00W. aka Wizard 02:30Novak 03:30Milanko Trifunčević
20:00Maha Kirtan Band 21:00Branko Isaković & Divine Sound 22:00Shoica Chautauqua Ansambl 23:00Afro Tribal Integration 00:00Sid Data 01:30Dunkelbunt 03:00Sorriso 04:00KK Banda DJ's
20:00DJ Dirty 22:15Tribute to Vlada Divljan 00:15Tribute to Haustor 02:15Tribute to James Brown 04:00DJ Dirty
19:15Rock kamp za devojčice 19:45Hazel 20:25Reci Cimet 22:50Lagana Sreda 00:10Moussaka
20:00The Sun, Our Living Star 21:00The Dark Matter Mystery 22:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 23:00Europe to The Stars 00:00Hot and Energetic Universe
20:00Marsely 21:00Owl Eyes 22:00Kozma 23:30Milhouse
22:00Aleksa 00:00LKP 01:30Vladimir T.
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
19:30Ritam nereda 21:00Philip H. Anselmo & The Illegals 22:15Partibrejkers 00:00Chase & Status Rtrn II Jungle 02:30The Chainsmokers 04:00Divolly & Markward
21:00Techa 22:00Runy 23:30Kristijan Molnar 01:00Peggy Gou 02:30Paul Kalkbrenner 04:30Johannes Brecht Live 06:00Boris Brejcha
21:00Mongooz and the Magnet 22:00Elvis Jackson 23:20Atheist Rap (30 Years) 02:00The K's 03:20Smoke Mardeljano 04:30Who See
19:30Haste 20:15Martyrium 22:10Whitechapel 23:40October Tide 00:55Arcturus 02:20Sur Austru 03:20Satori Junk 04:05Grimegod 05:00Asphalt Chant
22:00Duc In Altum 23:30BLANCAh 01:00Giorgia Angiuli Live 02:15Renato Ratier 03:45999999999 Live 05:00Lag + Monosaccharide Live 06:00Blawan
20:00Lil Yung 21:30Yan Dusk 22:00Vaske 22:20Yung Rosh 23:20Traples 00:40Zimski 01:0030Zona 01:20Bekfleš 02:15Krešo Bengalka 03:15Irie Scratch & Shorty P
21:00C:Critz 23:30Nobru 00:30Nemy & Bo Jah MC 01:30Friski 02:30Technimatic 04:00Splash Heads 22:30DJ Euphorics & Edge MC
20:00Skadam 22:00Butchaa 23:30Jahmessenjah Sound System 01:00Show Time (Bush Mad Squad | Zen Lewis | Blend Mishkin ft. BnC) 04:00Zguubi Dan
21:00Eos Vs Botond 00:30Arhetip Live 01:30Zyce Live 02:30Flegma Live 03:30E-Clip Live 04:30Kimo
19:00MC Choma 20:00Zumba Vijestica 21:00DJ Sesha 23:00Tito ft. Alexis Ortega 00:00Salsa Energia 01:00Sosabi 02:00DJ Alain ft. Miss Chichi
22:00DJ Gaggy b2b Drejan S 22:00Hack b2b DJ Gaggy 23:00Timmy Mendeljejev b2b CWTCH 00:00Paragon b2b Attaché 01:00Laylae b2b Drejan S 01:00Laylae b2b Hack 02:00Neutron b2b Schlitz 03:00M.U.T.O.R b2b Peter Portman 04:00Toma Tek b2b Soot 05:00Tips & Tics b2b Al Ex 06:00Kibz & DFNDR 07:00Goran Kan b2b Milo Raad
20:00AS FM & DJ škola 21:00Mixaj i nastupi 22:00Lock'D 23:00Vantiz 00:00DJ Macro 01:30DJ Dale 03:00Ri5e & 5hine 04:30DJ WD87
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
21:00Xsalex 22:00Marina Perazić 23:00Sana i Janja 00:30Discoballs 02:00Milan Kovačević 03:30Dark Angel
20:00Musicalchimia 21:15Trio Tica 22:20Twisted Dolls 22:35Standing Rock: Eagle Man 23:00Jamaican Drummers 00:00Stas 01:30Neki 03:00Elioh 04:00Global Village People
20:00Dee Jay Minya Ramone 22:15Branimir & Neprijatelji 00:15Gift 02:15Rage Against the Machine Tribute 04:00Dee Jay Minya Ramone
19:15Rock kamp za devojčice 19:45Fade Out 20:25See It My Way 22:50Keni nije mrtav 01:30Potop
20:00The Sun, Our Living Star 21:00The Dark Matter Mystery 22:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 23:00Europe to The Stars 00:00Hot and Energetic Universe
20:00Beerdøc 21:00Aleksandar Važić 21:45Groove Dance 22:00Jovan Vidosavljević 23:30Petar P
22:00Mthaza 00:30NMNJ b2b Džajo
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
20:00Buč Kesidi 21:00Van Gogh 22:30Tom Walker 00:00Greta Van Fleet 01:45Dub FX 03:00Mahmut Orhan 04:30Lady Lee
21:00Coeus 22:00Lawrence Klein b2b Forniva 23:00Satori Live 00:30Adriatique 02:00Tale Of Us 04:00Solomun 06:00Solomun +1 ft. Tale Of Us
21:00Ki 21:50Sixth June 22:50Kal 00:10Bassivity Showcase - Elon, FOX, Kuku$, Sara Jo, Senidah, Surreal 02:40Crnila Remix 03:40Frenkie, Kontra, Indigo 04:45Bjesovi
19:30Short Fuse Hero 20:15Reflection 21:00Bronze 21:50Ponor 22:50Spermbirds 00:10Total Chaos 01:30Siberian Meat Grinder 02:45Roir 03:40Smut
22:00Klaus 23:30Dadub Live 00:30Jasss 02:00NDRX 04:00Zitto 06:00DVS1
20:00FAM 22:15I.N.D.I.G.O 23:00Baka Prase 23:10Black Serbs 00:10Nina Davis 02:00Bassivity Afterparty 04:00Vatra
22:30Synchronicity 21:00Dark Dizkobar 23:30Bo Jah MC 00:30Codex 01:30Turno 03:00Bane 04:00Xena
20:00Shuba Ranks 22:00Herbal Queen 23:00Selecta Irie Vibes 01:00Show Time (Count Bassy | Steppa Style | Deadly Hunta) 04:00Eisclub Berlin
21:00Stole 00:00Sarmati Live 01:30Modern 8 Live 03:00Designer Hippies Live 04:30Celestial Intelligence Live
19:00DJ Jelito 20:00Latina Blanca Zumba 21:00Sambeando 23:00Miss Chichi 00:00DJ Arceo ft. Pablo 01:00Salsa & Punto 02:00DJ Olof
20:30Filip Fisher b2b Dymo 21:15Theanilo b2b Marco White b2b DGNRK 22:00Jimmy Jazz b2b Uroš Ilić 23:00Luka Cikić b2b Nikola Mihailović 00:00Nikolica b2b Nelee b2b Slaven 01:00Aleksandra Duende b2b DJP 02:00Akioki b2b Radoman 03:00Denis Drazic b2b Inis 04:00Mark Andersson b2b Vladimir T b2b Petrovitz Yugoslavia 05:00Natasha b2b Gemini DJs 06:00Marko Vukovic b2b Joma Maja b2b Bokee 07:00Migazz b2b Milea
20:00AS FM & DJ škola 21:00Mixaj i nastupi 22:00Spear 23:00Peryz Vs Daave 00:30Supertons 02:00The Vibe Radio Show DJ's 05:00DJ Macro b2b DJ Conte
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
21:00Pele Drezgić 22:00Rale Vuković 23:00M()re 00:00Happy Days Crew 01:30Mr. Fanatik 03:00Dima
20:00Inspiration Flames 21:00Heart of Gaia Vibes 22:00Chakra Kirtan Band 23:00Afrodizijak 00:00Katja Rubikova 01:30DJ Spery 03:00Kawiar Mangueira 04:00DJ One
20:00DJ Dirty 22:15Vesela Mašina: Tribute to Rokeri s Moravu 00:15Piece of Maiden: Iron Maiden Tribute 02:15Njuške 04:00DJ Dirty
19:15Rock kamp za devojčice 19:45Genova 20:25FYN 23:40There 02:10Zyrion
20:00The Sun, Our Living Star 21:00The Dark Matter Mystery 22:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 23:00Europe to The Stars 00:00Hot and Energetic Universe
20:00Aleksandar Važić 21:00Marsely 21:45Groove House 22:00Milhouse 23:30Jovan Vidosavljević
22:00CHV b2b Miloš Dančilović b2b Vuk
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
20:00Ljubičice 22:15Vojko V 23:00IAMDDB 00:00Desiigner 01:15Skepta 02:30Dimitri Vegas & Like Mike 03:35Mattn 04:30GRiZ
21:00Layzie 23:00Miloš Vujović b2b Ranchatek 00:00Mladen Tomić b2b Siniša Tamamović 01:00Marko Nastić & Dejan Milićević present TTP 2.0 02:00Jeff Mills 04:00Dax J 06:00Amelie Lens
23:30Jeremy? 23:30Zvonko Bogdan 00:45Tarja 02:30Svemirko 03:40Abop 04:40Eyesburn
20:15Pale Origins 22:45Enforcer 23:45Soilwork 01:05Lower Parts of Human Sludge 02:00Entombed A.D. 03:15Kaoz 04:10Desolation 04:55Thundersteel 05:30Frozen Moonlight
22:00Nevena Jeremić 23:30Newman 01:00YokoO 03:00Sébastien Léger 05:00Lee Burridge
20:00Plyz 21:30Trepaj il krepaj 23:00Palace 01:30Vojko V 02:10Krankšvester 03:10High 5 04:10Cake Beats
21:00Bozne X Rokster 22:30Minimalist 23:30Al Cape & Don Dada MC 00:30Missin 01:301991 03:00Green 04:00Critical Bass
20:00Little Shuja 22:00Management 23:30Selecta Mik 01:00Show Time (DJ Verso | DJ Danjahras) 04:00Wenti Wadada Choice
21:00Zarma 23:30Mozza 01:30Shivatree Live 03:00Manmachine Live 04:30Imaginarium Live
19:00MC Choma 20:00Tito 21:00DJ Alain 23:00Salsa Energia 00:00DJ Sesha 01:00Gatto Gabriel & Mad Pianos 02:00DJ Sesha
21:15Nenad Mandić b2b Lilu 22:00Chrono b2b Dimiz 23:00Rescobar b2b Vlada Eye 00:00As Smooth As b2b Lazar Nikolić 01:00DE : MO 02:00Knower b2b Stenik 03:00Nevena Jeremić b2b Dee 04:00Teodora Van Context b2b Zli blizanac 05:00Mahony b2b Lenji 06:00Cmok sound system 06:00Cmok Sound System 07:00Mancha b2b Mark Panic
20:00AS FM & DJ škola 21:00Mixaj i nastupi 22:00DJ Wags 23:00Vanjanja 00:30DJ Ra5tik 02:00DJ WD87 03:00DJ Macro b2b DJ Nemanja 04:30Spacemotion
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
21:00Edin Omanović 22:00JustLive (DJ & Guitar Duo) 23:00Cheeka & Baloo 00:00Xsalex 01:00Cubies 02:00Mr. Fanatik 03:30Shi-Cu
20:00Sacred Earth Vibes 20:50Arabic Duo Franolić-Ćulap 21:50NS Acrobalance 21:50Branko Potkonjak & Traveler Vibes 22:50Damar 00:00Dub Duba 01:00Waggles 02:30Count Bassy 03:30DJ/MC Killo Killo 03:30Shi-Cu
20:00Dee Jay Minya Ramone 22:15Tribute to Ramones 00:15Tribute to Michael Jackson 02:15Cabaret a la carte 03:30Dee Jay Minya Ramone
19:15Rock kamp za devojčice 19:45Jufkamental 20:25Cheap Moonshine 21:30Clyde 22:00Petar P 23:30Kozma 00:15Bonecarver
20:00The Sun, Our Living Star 21:00The Dark Matter Mystery 22:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 23:00Europe to The Stars 00:00Hot and Energetic Universe
20:00Owl Eyes 21:00Beerdøc
22:00Sandor 00:30Nebojša Stojšić b2b Paunescu
MAIN STAGE
65daysofstatic 19:15
The Cure 20:30
Rahmanee feat. MC Tone Tuoro 23:00
Opening Ceremony 00:00
Lost Frequencies 00:30
Filatov & Karas 01:45
Two Pauz 03:20
Pessto 04:30
MTS DANCE ARENA
Ilija Djokovic 22:30
Monika Kruse 00:00
Charlotte De Witte 01:30
Maceo Plex 03:00
Carl Cox b2b Maceo Plex 05:00
Carl Cox 06:00
ADDIKO FUSION STAGE
Mac Tire 21:00
Raiven 22:10
Samostalni Referenti 23:20
The Selecter 00:40
Helem Nejse 02:30
Sajsi MC 03:30
Bad Copy 04:30
EXPLOSIVE STAGE
Sickter 19:30
Atomski Rat 20:15
Scandal 22:00
Vitamin X 22:55
Peter and the Test Tube Babies 23:55
Das Ich 01:10
Grade 2 02:25
Booze & Glory 03:30
NO SLEEP NOVI SAD
Ana Rs 22:00
Martina Hilber 23:30
Black Lotus 01:00
Boston 168 Live 02:30
SHDW & Obscure Shape 04:00
I Hate Models 06:00
COCKTA BEATS
New Wave 20:00
In Da Klub 21:30
Buntai 23:00
Apollo 23:30
Atlas Erotika 00:15
Kojot 00:45
Hazze 01:15
Ognjen 02:00
DJ Laki & DJ Rokam 02:30
Cockta Beats 04:15
Cake Beats 04:15
X-BASS PIT
Xox 21:00
Arxiva 22:30
Baboon & Don Dada MC 23:30
Bass Fighters 00:30
Gydra 01:30
Fa11out 03:00
FA110UT 03:00
RTC 04:00
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Little Shuja 20:00
Ital Vision 22:00
BoBadu 23:30
Show Time (Rahmanee | King Calypso | Tommy T.) 01:00
Wenti Wadada Choice 04:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Manda 21:00
Pura 23:00
Egon's Embrace Live 01:00
DaPeace 02:30
Aquapipe 04:15
AQUA VIVA LATINO STAGE
DJ Jelito 19:00
MC Choma 20:00
Latina Blanca Zumba 21:00
Sambeando 22:00
DJ Olof 23:00
Alexis Ortega 00:00
Pablo & Mauri 01:00
DJ Arceo ft. DJ Olof 02:00
URBAN BUG
Subgenetics b2b 7II 20:30
Neshud b2b Irkah b2b Abram 21:15
Wise D & Kobe 22:00
DJ Ura b2b Zookey b2b CosmicEve 23:00
Fakir b2b Dachony b2b Aleksandar Zec 00:00
Lesha b2b Slavka 01:00
Cez b2b BLACKsmith 02:00
Lale (Happy People) b2b Tijana Kabić 03:00
Branko Vuković b2b Novak 04:00
sam.Luda b2b Aleksandar Rajić 05:00
NMNJ b2b Vuk 06:00
Nemax b2b Vanović b2b Stoilku 07:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 20:00
Mixaj i nastupi 21:00
Vill & Vash 22:00
DJ Morning Indian 23:00
DJ Groover 00:30
J Joy 02:00
Vantiz 03:00
Vanjanja 04:00
Mr. K 05:00
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
CHIPSY DISKO ZONE
R3wire & Varski 21:00
Yugen b2b Ivus 22:00
Rudhaman 23:30
W. aka Wizard 01:00
Novak 02:30
Milanko Trifunčević 03:30
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Maha Kirtan Band 20:00
Branko Isaković & Divine Sound 21:00
Shoica Chautauqua Ansambl 22:00
Afro Tribal Integration 23:00
Sid Data 00:00
Dunkelbunt 01:30
Sorriso 03:00
KK Banda DJ's 04:00
CRAFT STREET
DJ Dirty 20:00
Tribute to Vlada Divljan 22:15
Tribute to Haustor 00:15
Tribute to James Brown 02:15
DJ Dirty 04:00
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 19:15
Hazel 19:45
Reci Cimet 20:25
Lagana Sreda 22:50
Moussaka 00:10
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 20:00
The Dark Matter Mystery 21:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 22:00
Europe to The Stars 23:00
Hot and Energetic Universe 00:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Marsely 20:00
Owl Eyes 21:00
Kozma 22:00
Milhouse 23:30
TUNNEL
Aleksa 22:00
LKP 00:00
Vladimir T. 01:30
MAIN STAGE
Ritam nereda 19:30
Philip H. Anselmo & The Illegals 21:00
Partibrejkers 22:15
Chase & Status Rtrn II Jungle 00:00
The Chainsmokers 02:30
Divolly & Markward 04:00
MTS DANCE ARENA
Techa 21:00
Runy 22:00
Kristijan Molnar 23:30
Peggy Gou 01:00
Paul Kalkbrenner 02:30
Johannes Brecht Live 04:30
Boris Brejcha 06:00
ADDIKO FUSION STAGE
Mongooz and the Magnet 21:00
Elvis Jackson 22:00
Atheist Rap (30 Years) 23:20
The K's 02:00
Smoke Mardeljano 03:20
Who See 04:30
EXPLOSIVE STAGE
Haste 19:30
Martyrium 20:15
Whitechapel 22:10
October Tide 23:40
Arcturus 00:55
Sur Austru 02:20
Satori Junk 03:20
Grimegod 04:05
Asphalt Chant 05:00
NO SLEEP NOVI SAD
Duc In Altum 22:00
BLANCAh 23:30
Giorgia Angiuli Live 01:00
Renato Ratier 02:15
999999999 Live 03:45
Lag + Monosaccharide Live 05:00
Blawan 06:00
COCKTA BEATS
Lil Yung 20:00
Yan Dusk 21:30
Vaske 22:00
Yung Rosh 22:20
Traples 23:20
Zimski 00:40
30Zona 01:00
Bekfleš 01:20
Krešo Bengalka 02:15
Irie Scratch & Shorty P 03:15
X-BASS PIT
C:Critz 21:00
Nobru 23:30
Nemy & Bo Jah MC 00:30
Friski 01:30
Technimatic 02:30
Splash Heads 04:00
DJ Euphorics & Edge MC 22:30
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Skadam 20:00
Butchaa 22:00
Jahmessenjah Sound System 23:30
Show Time (Bush Mad Squad | Zen Lewis | Blend Mishkin ft. BnC) 01:00
Zguubi Dan 04:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Eos Vs Botond 21:00
Arhetip Live 00:30
Zyce Live 01:30
Flegma Live 02:30
E-Clip Live 03:30
Kimo 04:30
AQUA VIVA LATINO STAGE
MC Choma 19:00
Zumba Vijestica 20:00
DJ Sesha 21:00
Tito ft. Alexis Ortega 23:00
Salsa Energia 00:00
Sosabi 01:00
DJ Alain ft. Miss Chichi 02:00
URBAN BUG
DJ Gaggy b2b Drejan S 22:00
Hack b2b DJ Gaggy 22:00
Timmy Mendeljejev b2b CWTCH 23:00
Paragon b2b Attaché 00:00
Laylae b2b Drejan S 01:00
Laylae b2b Hack 01:00
Neutron b2b Schlitz 02:00
M.U.T.O.R b2b Peter Portman 03:00
Toma Tek b2b Soot 04:00
Tips & Tics b2b Al Ex 05:00
Kibz & DFNDR 06:00
Goran Kan b2b Milo Raad 07:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 20:00
Mixaj i nastupi 21:00
Lock'D 22:00
Vantiz 23:00
DJ Macro 00:00
DJ Dale 01:30
Ri5e & 5hine 03:00
DJ WD87 04:30
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
CHIPSY DISKO ZONE
Xsalex 21:00
Marina Perazić 22:00
Sana i Janja 23:00
Discoballs 00:30
Milan Kovačević 02:00
Dark Angel 03:30
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Musicalchimia 20:00
Trio Tica 21:15
Twisted Dolls 22:20
Standing Rock: Eagle Man 22:35
Jamaican Drummers 23:00
Stas 00:00
Neki 01:30
Elioh 03:00
Global Village People 04:00
CRAFT STREET
Dee Jay Minya Ramone 20:00
Branimir & Neprijatelji 22:15
Gift 00:15
Rage Against the Machine Tribute 02:15
Dee Jay Minya Ramone 04:00
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 19:15
Fade Out 19:45
See It My Way 20:25
Keni nije mrtav 22:50
Potop 01:30
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 20:00
The Dark Matter Mystery 21:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 22:00
Europe to The Stars 23:00
Hot and Energetic Universe 00:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Beerdøc 20:00
Aleksandar Važić 21:00
Groove Dance 21:45
Jovan Vidosavljević 22:00
Petar P 23:30
TUNNEL
Mthaza 22:00
NMNJ b2b Džajo 00:30
MAIN STAGE
Buč Kesidi 20:00
Van Gogh 21:00
Tom Walker 22:30
Greta Van Fleet 00:00
Dub FX 01:45
Mahmut Orhan 03:00
Lady Lee 04:30
MTS DANCE ARENA
Coeus 21:00
Lawrence Klein b2b Forniva 22:00
Satori Live 23:00
Adriatique 00:30
Tale Of Us 02:00
Solomun 04:00
Solomun +1 ft. Tale Of Us 06:00
ADDIKO FUSION STAGE
Ki 21:00
Sixth June 21:50
Kal 22:50
Bassivity Showcase - Elon, FOX, Kuku$, Sara Jo, Senidah, Surreal 00:10
Crnila Remix 02:40
Frenkie, Kontra, Indigo 03:40
Bjesovi 04:45
EXPLOSIVE STAGE
Short Fuse Hero 19:30
Reflection 20:15
Bronze 21:00
Ponor 21:50
Spermbirds 22:50
Total Chaos 00:10
Siberian Meat Grinder 01:30
Roir 02:45
Smut 03:40
NO SLEEP NOVI SAD
Klaus 22:00
Dadub Live 23:30
Jasss 00:30
NDRX 02:00
Zitto 04:00
DVS1 06:00
COCKTA BEATS
FAM 20:00
I.N.D.I.G.O 22:15
Baka Prase 23:00
Black Serbs 23:10
Nina Davis 00:10
Bassivity Afterparty 02:00
Vatra 04:00
X-BASS PIT
Synchronicity 22:30
Dark Dizkobar 21:00
Bo Jah MC 23:30
Codex 00:30
Turno 01:30
Bane 03:00
Xena 04:00
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Shuba Ranks 20:00
Herbal Queen 22:00
Selecta Irie Vibes 23:00
Show Time (Count Bassy | Steppa Style | Deadly Hunta) 01:00
Eisclub Berlin 04:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Stole 21:00
Sarmati Live 00:00
Modern 8 Live 01:30
Designer Hippies Live 03:00
Celestial Intelligence Live 04:30
AQUA VIVA LATINO STAGE
DJ Jelito 19:00
Latina Blanca Zumba 20:00
Sambeando 21:00
Miss Chichi 23:00
DJ Arceo ft. Pablo 00:00
Salsa & Punto 01:00
DJ Olof 02:00
URBAN BUG
Filip Fisher b2b Dymo 20:30
Theanilo b2b Marco White b2b DGNRK 21:15
Jimmy Jazz b2b Uroš Ilić 22:00
Luka Cikić b2b Nikola Mihailović 23:00
Nikolica b2b Nelee b2b Slaven 00:00
Aleksandra Duende b2b DJP 01:00
Akioki b2b Radoman 02:00
Denis Drazic b2b Inis 03:00
Mark Andersson b2b Vladimir T b2b Petrovitz Yugoslavia 04:00
Natasha b2b Gemini DJs 05:00
Marko Vukovic b2b Joma Maja b2b Bokee 06:00
Migazz b2b Milea 07:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 20:00
Mixaj i nastupi 21:00
Spear 22:00
Peryz Vs Daave 23:00
Supertons 00:30
The Vibe Radio Show DJ's 02:00
DJ Macro b2b DJ Conte 05:00
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
CHIPSY DISKO ZONE
Pele Drezgić 21:00
Rale Vuković 22:00
M()re 23:00
Happy Days Crew 00:00
Mr. Fanatik 01:30
Dima 03:00
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Inspiration Flames 20:00
Heart of Gaia Vibes 21:00
Chakra Kirtan Band 22:00
Afrodizijak 23:00
Katja Rubikova 00:00
DJ Spery 01:30
Kawiar Mangueira 03:00
DJ One 04:00
CRAFT STREET
DJ Dirty 20:00
Vesela Mašina: Tribute to Rokeri s Moravu 22:15
Piece of Maiden: Iron Maiden Tribute 00:15
Njuške 02:15
DJ Dirty 04:00
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 19:15
Genova 19:45
FYN 20:25
There 23:40
Zyrion 02:10
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 20:00
The Dark Matter Mystery 21:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 22:00
Europe to The Stars 23:00
Hot and Energetic Universe 00:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Aleksandar Važić 20:00
Marsely 21:00
Groove House 21:45
Milhouse 22:00
Jovan Vidosavljević 23:30
TUNNEL
CHV b2b Miloš Dančilović b2b Vuk 22:00
MAIN STAGE
Ljubičice 20:00
Vojko V 22:15
IAMDDB 23:00
Desiigner 00:00
Skepta 01:15
Dimitri Vegas & Like Mike 02:30
Mattn 03:35
GRiZ 04:30
MTS DANCE ARENA
Layzie 21:00
Miloš Vujović b2b Ranchatek 23:00
Mladen Tomić b2b Siniša Tamamović 00:00
Marko Nastić & Dejan Milićević present TTP 2.0 01:00
Jeff Mills 02:00
Dax J 04:00
Amelie Lens 06:00
ADDIKO FUSION STAGE
Jeremy? 23:30
Zvonko Bogdan 23:30
Tarja 00:45
Svemirko 02:30
Abop 03:40
Eyesburn 04:40
EXPLOSIVE STAGE
Pale Origins 20:15
Enforcer 22:45
Soilwork 23:45
Lower Parts of Human Sludge 01:05
Entombed A.D. 02:00
Kaoz 03:15
Desolation 04:10
Thundersteel 04:55
Frozen Moonlight 05:30
NO SLEEP NOVI SAD
Nevena Jeremić 22:00
Newman 23:30
YokoO 01:00
Sébastien Léger 03:00
Lee Burridge 05:00
COCKTA BEATS
Plyz 20:00
Trepaj il krepaj 21:30
Palace 23:00
Vojko V 01:30
Krankšvester 02:10
High 5 03:10
Cake Beats 04:10
X-BASS PIT
Bozne X Rokster 21:00
Minimalist 22:30
Al Cape & Don Dada MC 23:30
Missin 00:30
1991 01:30
Green 03:00
Critical Bass 04:00
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Little Shuja 20:00
Management 22:00
Selecta Mik 23:30
Show Time (DJ Verso | DJ Danjahras) 01:00
Wenti Wadada Choice 04:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Zarma 21:00
Mozza 23:30
Shivatree Live 01:30
Manmachine Live 03:00
Imaginarium Live 04:30
AQUA VIVA LATINO STAGE
MC Choma 19:00
Tito 20:00
DJ Alain 21:00
Salsa Energia 23:00
DJ Sesha 00:00
Gatto Gabriel & Mad Pianos 01:00
DJ Sesha 02:00
URBAN BUG
Nenad Mandić b2b Lilu 21:15
Chrono b2b Dimiz 22:00
Rescobar b2b Vlada Eye 23:00
As Smooth As b2b Lazar Nikolić 00:00
DE : MO 01:00
Knower b2b Stenik 02:00
Nevena Jeremić b2b Dee 03:00
Teodora Van Context b2b Zli blizanac 04:00
Mahony b2b Lenji 05:00
Cmok sound system 06:00
Cmok Sound System 06:00
Mancha b2b Mark Panic 07:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 20:00
Mixaj i nastupi 21:00
DJ Wags 22:00
Vanjanja 23:00
DJ Ra5tik 00:30
DJ WD87 02:00
DJ Macro b2b DJ Nemanja 03:00
Spacemotion 04:30
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
CHIPSY DISKO ZONE
Edin Omanović 21:00
JustLive (DJ & Guitar Duo) 22:00
Cheeka & Baloo 23:00
Xsalex 00:00
Cubies 01:00
Mr. Fanatik 02:00
Shi-Cu 03:30
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Sacred Earth Vibes 20:00
Arabic Duo Franolić-Ćulap 20:50
NS Acrobalance 21:50
Branko Potkonjak & Traveler Vibes 21:50
Damar 22:50
Dub Duba 00:00
Waggles 01:00
Count Bassy 02:30
DJ/MC Killo Killo 03:30
Shi-Cu 03:30
CRAFT STREET
Dee Jay Minya Ramone 20:00
Tribute to Ramones 22:15
Tribute to Michael Jackson 00:15
Cabaret a la carte 02:15
Dee Jay Minya Ramone 03:30
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 19:15
Jufkamental 19:45
Cheap Moonshine 20:25
Clyde 21:30
Petar P 22:00
Kozma 23:30
Bonecarver 00:15
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 20:00
The Dark Matter Mystery 21:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 22:00
Europe to The Stars 23:00
Hot and Energetic Universe 00:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Owl Eyes 20:00
Beerdøc 21:00
TUNNEL
Sandor 22:00
Nebojša Stojšić b2b Paunescu 00:30

* Timeline is subject to change