Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019

Program 2019

Mnogo novih izvođača biće objavljeno u narednim nedeljama!

Pogledaj poster

  • Svi dani
  • Četvrtak, 4. jul
  • Petak, 5. jul
  • Subota, 6. jul
  • Nedelja, 7. jul
  • Default
  • A-Z
  • Z-A
  • Sve
  • Main Stage
  • mts Dance Arena
  • Addiko Fusion Stage
  • Explosive Stage
  • No Sleep Novi Sad
  • Cockta Beats
  • X-Bass Pit
  • Wenti Wadada Positive Reggae
  • Urban Bug Stage
  • Pachamama World Chill-Inn

Nemate nijednog izabranog favorita.

Izvođači za ovu binu će biti
objavljeni u narednom periodu.

30zona

Afro Tribal Integration

Afrodizijak

Arabic Duo Franolić-Ćulap

Al Cape

Arxiva

Asphalt Chant

Atlas Erotika

Atomski rat

Baboon

Bajko Felix

Bane

Bass Fighters

Bekfleš

Blend Mishkin

BoBadu

Bo Jah MC

Bokee

Branko Isaković & Divine Sound

Branko Potkonjak & Traveler Vibes

Bronze

Buntai

Bush Mad Squad

Butchaa

C:Critz

Cake Boys

Chakra Kirtan Band

Codex

Critical Bass

Dadub Live

Damar

Dark Dizkobar

Das Ich

Deadly Hunta

DJ/MC Killo Killo

DJ Danjahras

DJ Euphorics & Edge MC

DJ Laki & DJ Rokam

DJ One

DJ Spery

DJ Verso

DFNDR

Don Dada MC

Drop Sensei

Dub Duba

Dunkelbunt

Eisclub Berlin

Elioh

Elon

FA11OUT

FAM

Friski

Frozen Moonlight

Global Village People

Goran Kan

Grade 2

Green

Grimegod

Heart of Gaia Vibes

Herbal Queen

I.N.D.I.G.O.

In Da Klub

Inspiration Flames

Irie Scratch & Shorty P

Ital Vision

Jahmessenjah Sound System

Jamaican Drummers

Joma Maja

KK Banda DJ’s

Kaoz

Katja Rubikova

Kawiar Mangueira

Kayda May

King Calypso

Klaus

Klinac

Kojot

Lil Yung.

Little Shuja

Lower Parts of Human Sludge

Luka Brasi

Maha Kirtan Band

Management

Marko Vuković

Martyrium

Minimalist

Missin

Musicalchimia

NDRX

Neki

Nemy

Nevena Jeremić

New Wave

Nina Davis

Nobru

NS Acrobalance

October Tide

Ognjen

Palace

Pale Origins

Plyz

Ponor

RTC

Roir

Sacred Earth Vibes

Satori Junk

Scandal

Selecta Irie Vibes

Selecta Mik

Senshi

Shi-Cu

Shoica Chautauqua Ansambl

Shuba Ranks

Sid Data

Skadam

Smut

Soft 85

Sorriso

Splash Heads

Stas

Steppa Style

Sur Austru

Synchronicity

Thundersteel

Tommy T.

Traples

Trio Tica

Twisted Dolls

Vaske

Vatra

Vitamin X

Waggles

Werundis Dance Community

Xena

XOX

Yan Dusk

Yung Rosh

Zguubi Dan

Zimski

Zitto

+ mnogi drugi uskoro!

*EXIT zadržava pravo izmene programa i izvođača bez prethodne najave.

Prethodni lineupovi