Za još bolje iskustvo, preuzmi zvaničnu EXIT Festival 2.0 aplikaciju

Satnica

EXIT Festival 2021
[nextend_social_login provider="facebook"] Izaberi omiljene izvođače i generiši sopstvenu satnicu!

Prevuci da promeniš mod:

TIMELINE LIST
Četvrtak 8. jul
Petak 9. jul
Subota 10. jul
Nedelja 11. jul
Četvrtak 8. jul
Petak 9. jul
Subota 10. jul
Nedelja 11. jul
START: 19H 02:54 TRENUTNO 02:54
START: 19H 02:54 TRENUTNO 02:54
START: 19H 02:54 TRENUTNO 02:54
START: 19H 02:54 TRENUTNO 02:54
Main Stage mts Dance Arena Visa Fusion Stage Explosive Stage No Sleep Novi Sad Gang Beats
powered by Noizz
X-Bass Pit Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Gaia Trance
Xperiment Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Stage AS FM Stage
powered by Guarana
Silent Disco Stage Pachamama
World Chill-Inn
20:00Nemi Pesnik 21:00Senidah 22:00Buč Kesidi 23:15Hladno Pivo 01:00DJ Snake 02:30Roni Size feat. Dynamite MC 04:00Koven
21:00Lag b2b Insolate 23:00Ilija Djokovic 00:30Tijana T 02:00Amelie Lens 04:00Charlotte De Witte 06:00Dax J b2b Kobosil
19:30Norveška šuma 20:20Šajzerbiterlemon 21:20Instant karma 22:30Fran Palermo 00:00Marko Louis 01:50Helem Nejse 03:00Sajsi MC 04:10Vojko V
21:00De Limanos 21:45Nagön 22:30Fiskalni račun 23:30Proleće 00:30NBG 01:30Casillas 02:30DMT
22:00Lanna 23:30Bokee 01:00Eelke Klein 03:00Agents of Time DJ set 05:00Patrice Bäumel
20:00Bicbo b2b Talk-ink Kid 22:00Hari Kvoter 23:00Zicer inc. 00:00Numero 01:00Z++ 02:00DJ Summerdeaths
21:30Souldrive 23:00C:Critz 00:00Leol 01:00LQ 02:00Massivity 03:00Hank Fault 04:00Xyzal
20:00Little Shuja 22:00Herbal Queen 23:30Showme Selecta 01:00Selekta Brewski 02:30Killo Killo 04:00All on Stage
21:00Magnetic live 22:30DJ Buca 00:00DJ Manda 01:30DJ Pura 03:00DJ Stole 04:30DJ Filip Nikolaevic
19:00DJ Rey 20:00Zero Witch 21:00Stage Studio Dance 22:00Haddada 23:00Andrea's DJ 00:00Dark Illusion 01:00DJ Gustav
19:00Rey Khan b2b Lost Document 20:00The+ b2b Ivan Sabo 21:00Marko Berbakov b2b Gaga 22:00MIMI x FY 23:00URA b2b Cosmic Eve 00:00Nadežda Dimitrijević b2b Zookey 01:00Mr.M & Jinxie Grooves 02:00Mina Poznanović b2b Nenad Dokić 03:00Tijana Kabić b2b Jana 04:00031 Republic 05:00Layzie b2b Marija Karan 06:00Novak b2b Nebojša Stojšić 07:00Nemax b2b Gruvi
20:00AS FM & DJ Škola Pres. Radovan Vukasinovic 21:00DJ Dujak 22:00Spear 23:30DJ Morning Indian 01:00DJ Groover 02:30Vantiz 04:00Lotfi Begi 05:00Vanjanja
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
20:00Meditation of Love 20:40Silvio Carella - "Vibration Soul" 22:00Lorena Alvarez 23:00Dovlaman 00:30Dub Duba 02:00Nektarije
Main Stage mts Dance Arena Visa Fusion Stage Explosive Stage No Sleep Novi Sad Gang Beats
powered by Noizz
X-Bass Pit Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Gaia Trance
Xperiment Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Stage AS FM Stage
powered by Guarana
Silent Disco Stage Pachamama
World Chill-Inn
20:00Nemesis 21:00Sabaton 23:30Van Gogh 00:55Bassivity Showcase - Fox, Elon, Muha, Zoi, Bojana Vunturišević, Brzo trči Ljanmi, Rouzi, DJ Bajko Felix 02:10Topic 03:30Lady Lee 04:30Ece Ekren
21:00Layzie 22:30Runy 00:00Marko Nastić 02:00Paul Kalkbrenner 04:00Pan-Pot 06:00Maceo Plex
19:30Keni nije mrtav 20:20Ivan Jegdić 21:20Dogs in Kavala 22:25Amira Medunjanin 00:00Atheist rap 01:30Goblini 03:00Fox & Surreal
19:45Forgotten Scream 20:40Obscured 23:10Infest 00:10Bombarder 01:10Alitor 02:10Centurion
22:00Katalina 23:15TKNO 00:30Sama' Abdulhadi 02:00Vladimir Aćić b2b Filip Xavi 04:00Farrago 06:00François X
20:00Kultura 22:00Kene Beri 23:00Spejs Noksi 00:00Muha 01:00Ognjen 02:00Traples
21:15Distant Fusion 22:45Sofa Kru 00:15Noxia 01:30Disphonia & Bo Jah Mc 03:00Green 04:00Sk3t
20:00Duba D 21:30Ras Milenko 23:00Vuča (Darkwood Dub, Minilinija) 00:15Jah Messenjah Sound System 01:30Bush Mad Squad 03:00King Calypso 04:30All on Stage
21:00DJ TeToure 23:00Hardy Veles live 00:00Ectima Live 01:00Zyce Live 02:00Flegma Live 03:00DJ Albert 04:30DJ DaPeace
19:00DJ Gustav 20:00Stage Dance Studio 21:00Zero Witches 23:00DJ Arceo 00:00Pablo, Mauri & Paola 01:00BMP latino 02:00Dale Reggeaton Sound System
19:00Aska b2b Goranche 20:00Rapaik b2b FRi 21:00Lanna b2b Flyns 22:00Cheeka & Baloo 23:00Mekhu b2b Luka Jukić 00:00Luka Čikić b2b Calkins 01:00Irkah b2b Neshud 02:00Rade Badjin b2b Neša Spin 03:00Nexie b2b Anya 04:00Mancha & Mark Panic 05:00Theanilo b2b Nemansky 06:00Vanović b2b Pion 07:00Nikola Mihailović b2b Illusory
20:00AS FM & DJ Škola Pres. Stefan Roganovic 21:00DJ Kid Drumer 22:00DJ Guest 23:00DJ Ra5tik 00:00Lena Glish 01:30DJ Dale 03:00Baikin 04:30Vantiz
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
20:00Meditation of Love 20:40Live Tribal Session with Una Senic & Voke on percussions 22:00Sufi's Life Altar Rec - Quantum secrets 23:00Mexican Stepper 00:30Elioh 02:00Global Village People
Main Stage mts Dance Arena Visa Fusion Stage Explosive Stage No Sleep Novi Sad Gang Beats
powered by Noizz
X-Bass Pit Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Gaia Trance
Xperiment Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Stage AS FM Stage
powered by Guarana
Silent Disco Stage Pachamama
World Chill-Inn
20:00Remedy 21:15Obojeni Program 22:50Asaf Avidan 00:35Satori Live 02:10Robin Schulz 03:50Paul Van Dyk
21:00Reblok 23:00Space Motion 01:00Meduza 03:00Adiel b2b Francois X 05:00Nina Kraviz
19:30The Petting Blues 20:20Deep Steady 21:10Dram 22:10Deaf Radio 23:10E-Play 00:05Elon 01:15Apollo Showcase 03:35Sunshine
21:00Mind Prison 21:50Bronze 22:45Ground Zero 23:40First Flame 00:35св:Псета 01:30Reflection 02:30Kobb
22:00ФН 23:30Duc in Altum 01:00Dejan Milićević 02:30X-Coast 04:00Roman Flügel 06:00Adiel
20:00Fat Dog Mendosa dj set 22:00Rosh X Rodjeni 23:00Klika / Nicke 3000 x Glavata Majmuncina x Djomla x Mixa x Gugutka x Fat Dog Mendosa 01:00Buntai 02:00Tikach
21:00Drum Unit 22:30United Noise 00:00Indukt 01:00Codex 02:15Rokster & Bozne Ft Don Dada 03:45Bane
20:00Skadam 21:30Gagi Selectah 23:00Hornsman Coyote Dj Set 00:15Ital Vision 01:30Dada Selectah 03:00Salmanovic 04:30All on Stage
21:00Pion Live 23:00DJ Cheda 00:45Species Live 02:30DJ Aquapipe 04:30Modern 8 live
19:00Zero Withces 20:00DJ Rome 21:00Sambakinjas 23:00Yeska & Dark Illusion 00:00Orbes 01:00DJ Rey 02:00DJ Casanova
19:00Buli b2b Boki Đorđević 20:00Nneco & Igorv 21:00Laars b2b Sergej Krstić 22:00x-am b2b Fluid Zbodi 23:00Mark Funk b2b Danny Cruz 00:00Nikolica b2b Nelee 01:00Rescobar b2b Vlada Eye 02:00Runy b2b NMNJ 03:00Lazar Nikolić b2b Iva Arifaj 04:00Vanja Bursać b2b Vojkan Bećir b2b Alek Bošković 05:00Neutron b2b Luuk De Jung 06:00Cosmic G b2b Doo 07:00Luton b2b Danilo Kas
20:00AS FM & DJ Škola Pres. Ana Krsev 21:00Milhouse 22:00The Vibe Radio Show DJ’s 23:00Ece Ekren 00:30Supertons 02:00Peryz & Daave 05:00DJ Macro
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
20:00Meditation of Love 20:40Goddess rising by Pole Dance Fitness Beograd 22:00Tulum Live by Cheeka & Baloo 23:00DJ MonChi ft. Chocolate Thunder 00:30Fokus 02:00Kick Kong
Main Stage mts Dance Arena Visa Fusion Stage Explosive Stage No Sleep Novi Sad Gang Beats
powered by Noizz
X-Bass Pit Wenti Wadada
Positive Vibrations
Reggae
Gaia Trance
Xperiment Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Stage AS FM Stage
powered by Guarana
Silent Disco Stage Pachamama
World Chill-Inn
20:00Koala Voice 21:00Rundek & Ekipa 22:30Laibach 00:00Sheck Wes 00:40Jonas Blue 02:30David Guetta 04:10Divolly & Markward
21:00Bona Fide 22:00Coeus 23:00After Affair b2b Kristijan Molnar 00:30Magdalena b2b Andrew Meller 02:00Johannes Brecht live 03:00Artbat 05:00Solomun
20:15Bas i stega 21:20Thundermother 22:30Love Hunters 23:25Massimo 00:55Esma's Band Next Generation 02:00Ida Prester i Lollobrigida 03:10Ajs Nigrutin i Timbe 04:15Smoke Mardeljano
20:00Bone Carver 20:55Mud Factory 21:55Scaffold 23:30Motorcharge 00:30Overdrive 01:35Hill 02:35Quasarborn
22:00Human Rias 23:30RAR 01:00Monosaccharide 03:00Juliana Huxtable 05:00999999999 Live 06:00VTSS b2b SPFDJ
20:00Xoxorade 23:00Tompe 00:00Yungkulovski 01:00Dino Blunt x Swana 02:00All-Stars closing dj set
21:30Speaker Himpin 23:00Kritik 00:00Nemy 01:15Baboon 02:30Skeva 03:30Minimalist
20:00Mizizi 22:00Bonjah 23:30Butchaa 01:00Shuba Ranks 02:30Tommy T 04:00All on Stage
21:00DJ Vlada 23:00DJ LAZANYA b2b Liabydelic 00:30DJ Zarma 02:30DJ Mozza 04:30Imaginarium Live
19:00Pablo & Paola 20:00Haddada 21:00DJ Gustav 23:00BMP Latino 00:00Sambakinjas 01:00DJ Rome & Dark Illusion 02:00DJ Arceo
19:00Vahicabi b2b Ena Smajić 20:00Alice Verano b2b Mila C 21:00Ogun Celik b2b Burakcan 22:00Tomislav Tomić b2b Nemo 23:00Muhi b2b Forbidden 00:00Paragon b2b Impedance 01:00FIlip Fisher b2b Umique 02:00Miloš Vujović b2b Katalina 03:00DE & MO 04:00Trips & Tics b2b Aleksandar Korićanac 05:00Hell on meets Tolo & Ajan 06:00Milanko Trifunčević b2b Rudhaman 07:00Migazz b2b Ellb
20:00AS FM & DJ Škola Pres. Vojislav Pejic 21:00Major Lansky 22:00JJoy 23:30DJ Vanjanja 01:00Lena Glish 02:00DJ Ra5tik 03:00Peryz & Daave 04:30DJ Macro b2b DJ Nemanja
22:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
20:00Meditation of Love 20:40Galactic Gong Team 22:00Una Senić - Fiesta Astral 23:00Mold 00:30Neki 02:00DJ/MC Killo Killo
Main Stage
Nemi Pesnik 20:00
Senidah 21:00
Buč Kesidi 22:00
Hladno Pivo 23:15
DJ Snake 01:00
Roni Size feat. Dynamite MC 02:30
Koven 04:00
mts Dance Arena
Lag b2b Insolate 21:00
Ilija Djokovic 23:00
Tijana T 00:30
Amelie Lens 02:00
Charlotte De Witte 04:00
Dax J b2b Kobosil 06:00
Visa Fusion Stage
Norveška šuma 19:30
Šajzerbiterlemon 20:20
Instant karma 21:20
Fran Palermo 22:30
Marko Louis 00:00
Helem Nejse 01:50
Sajsi MC 03:00
Vojko V 04:10
Explosive Stage
De Limanos 21:00
Nagön 21:45
Fiskalni račun 22:30
Proleće 23:30
NBG 00:30
Casillas 01:30
DMT 02:30
No Sleep Novi Sad
Lanna 22:00
Bokee 23:30
Eelke Klein 01:00
Agents of Time DJ set 03:00
Patrice Bäumel 05:00
Gang Beats powered by Noizz
Bicbo b2b Talk-ink Kid 20:00
Hari Kvoter 22:00
Zicer inc. 23:00
Numero 00:00
Z++ 01:00
DJ Summerdeaths 02:00
X-Bass Pit
Souldrive 21:30
C:Critz 23:00
Leol 00:00
LQ 01:00
Massivity 02:00
Hank Fault 03:00
Xyzal 04:00
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Little Shuja 20:00
Herbal Queen 22:00
Showme Selecta 23:30
Selekta Brewski 01:00
Killo Killo 02:30
All on Stage 04:00
Gaia Trance Xperiment Stage
Magnetic live 21:00
DJ Buca 22:30
DJ Manda 00:00
DJ Pura 01:30
DJ Stole 03:00
DJ Filip Nikolaevic 04:30
Aqua Viva Latino Stage
DJ Rey 19:00
Zero Witch 20:00
Stage Studio Dance 21:00
Haddada 22:00
Andrea's DJ 23:00
Dark Illusion 00:00
DJ Gustav 01:00
Urban Bug Stage
Rey Khan b2b Lost Document 19:00
The+ b2b Ivan Sabo 20:00
Marko Berbakov b2b Gaga 21:00
MIMI x FY 22:00
URA b2b Cosmic Eve 23:00
Nadežda Dimitrijević b2b Zookey 00:00
Mr.M & Jinxie Grooves 01:00
Mina Poznanović b2b Nenad Dokić 02:00
Tijana Kabić b2b Jana 03:00
031 Republic 04:00
Layzie b2b Marija Karan 05:00
Novak b2b Nebojša Stojšić 06:00
Nemax b2b Gruvi 07:00
AS FM Stage powered by Guarana
AS FM & DJ Škola Pres. Radovan Vukasinovic 20:00
DJ Dujak 21:00
Spear 22:00
DJ Morning Indian 23:30
DJ Groover 01:00
Vantiz 02:30
Lotfi Begi 04:00
Vanjanja 05:00
Silent Disco Stage
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
Pachamama World Chill-Inn
Meditation of Love 20:00
Silvio Carella - "Vibration Soul" 20:40
Lorena Alvarez 22:00
Dovlaman 23:00
Dub Duba 00:30
Nektarije 02:00
Main Stage
Nemesis 20:00
Sabaton 21:00
Van Gogh 23:30
Bassivity Showcase - Fox, Elon, Muha, Zoi, Bojana Vunturišević, Brzo trči Ljanmi, Rouzi, DJ Bajko Felix 00:55
Topic 02:10
Lady Lee 03:30
Ece Ekren 04:30
mts Dance Arena
Layzie 21:00
Runy 22:30
Marko Nastić 00:00
Paul Kalkbrenner 02:00
Pan-Pot 04:00
Maceo Plex 06:00
Visa Fusion Stage
Keni nije mrtav 19:30
Ivan Jegdić 20:20
Dogs in Kavala 21:20
Amira Medunjanin 22:25
Atheist rap 00:00
Goblini 01:30
Fox & Surreal 03:00
Explosive Stage
Forgotten Scream 19:45
Obscured 20:40
Infest 23:10
Bombarder 00:10
Alitor 01:10
Centurion 02:10
No Sleep Novi Sad
Katalina 22:00
TKNO 23:15
Sama' Abdulhadi 00:30
Vladimir Aćić b2b Filip Xavi 02:00
Farrago 04:00
François X 06:00
Gang Beats powered by Noizz
Kultura 20:00
Kene Beri 22:00
Spejs Noksi 23:00
Muha 00:00
Ognjen 01:00
Traples 02:00
X-Bass Pit
Distant Fusion 21:15
Sofa Kru 22:45
Noxia 00:15
Disphonia & Bo Jah Mc 01:30
Green 03:00
Sk3t 04:00
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Duba D 20:00
Ras Milenko 21:30
Vuča (Darkwood Dub, Minilinija) 23:00
Jah Messenjah Sound System 00:15
Bush Mad Squad 01:30
King Calypso 03:00
All on Stage 04:30
Gaia Trance Xperiment Stage
DJ TeToure 21:00
Hardy Veles live 23:00
Ectima Live 00:00
Zyce Live 01:00
Flegma Live 02:00
DJ Albert 03:00
DJ DaPeace 04:30
Aqua Viva Latino Stage
DJ Gustav 19:00
Stage Dance Studio 20:00
Zero Witches 21:00
DJ Arceo 23:00
Pablo, Mauri & Paola 00:00
BMP latino 01:00
Dale Reggeaton Sound System 02:00
Urban Bug Stage
Aska b2b Goranche 19:00
Rapaik b2b FRi 20:00
Lanna b2b Flyns 21:00
Cheeka & Baloo 22:00
Mekhu b2b Luka Jukić 23:00
Luka Čikić b2b Calkins 00:00
Irkah b2b Neshud 01:00
Rade Badjin b2b Neša Spin 02:00
Nexie b2b Anya 03:00
Mancha & Mark Panic 04:00
Theanilo b2b Nemansky 05:00
Vanović b2b Pion 06:00
Nikola Mihailović b2b Illusory 07:00
AS FM Stage powered by Guarana
AS FM & DJ Škola Pres. Stefan Roganovic 20:00
DJ Kid Drumer 21:00
DJ Guest 22:00
DJ Ra5tik 23:00
Lena Glish 00:00
DJ Dale 01:30
Baikin 03:00
Vantiz 04:30
Silent Disco Stage
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
Pachamama World Chill-Inn
Meditation of Love 20:00
Live Tribal Session with Una Senic & Voke on percussions 20:40
Sufi's Life Altar Rec - Quantum secrets 22:00
Mexican Stepper 23:00
Elioh 00:30
Global Village People 02:00
Main Stage
Remedy 20:00
Obojeni Program 21:15
Asaf Avidan 22:50
Satori Live 00:35
Robin Schulz 02:10
Paul Van Dyk 03:50
mts Dance Arena
Reblok 21:00
Space Motion 23:00
Meduza 01:00
Adiel b2b Francois X 03:00
Nina Kraviz 05:00
Visa Fusion Stage
The Petting Blues 19:30
Deep Steady 20:20
Dram 21:10
Deaf Radio 22:10
E-Play 23:10
Elon 00:05
Apollo Showcase 01:15
Sunshine 03:35
Explosive Stage
Mind Prison 21:00
Bronze 21:50
Ground Zero 22:45
First Flame 23:40
св:Псета 00:35
Reflection 01:30
Kobb 02:30
No Sleep Novi Sad
ФН 22:00
Duc in Altum 23:30
Dejan Milićević 01:00
X-Coast 02:30
Roman Flügel 04:00
Adiel 06:00
Gang Beats powered by Noizz
Fat Dog Mendosa dj set 20:00
Rosh X Rodjeni 22:00
Klika / Nicke 3000 x Glavata Majmuncina x Djomla x Mixa x Gugutka x Fat Dog Mendosa 23:00
Buntai 01:00
Tikach 02:00
X-Bass Pit
Drum Unit 21:00
United Noise 22:30
Indukt 00:00
Codex 01:00
Rokster & Bozne Ft Don Dada 02:15
Bane 03:45
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Skadam 20:00
Gagi Selectah 21:30
Hornsman Coyote Dj Set 23:00
Ital Vision 00:15
Dada Selectah 01:30
Salmanovic 03:00
All on Stage 04:30
Gaia Trance Xperiment Stage
Pion Live 21:00
DJ Cheda 23:00
Species Live 00:45
DJ Aquapipe 02:30
Modern 8 live 04:30
Aqua Viva Latino Stage
Zero Withces 19:00
DJ Rome 20:00
Sambakinjas 21:00
Yeska & Dark Illusion 23:00
Orbes 00:00
DJ Rey 01:00
DJ Casanova 02:00
Urban Bug Stage
Buli b2b Boki Đorđević 19:00
Nneco & Igorv 20:00
Laars b2b Sergej Krstić 21:00
x-am b2b Fluid Zbodi 22:00
Mark Funk b2b Danny Cruz 23:00
Nikolica b2b Nelee 00:00
Rescobar b2b Vlada Eye 01:00
Runy b2b NMNJ 02:00
Lazar Nikolić b2b Iva Arifaj 03:00
Vanja Bursać b2b Vojkan Bećir b2b Alek Bošković 04:00
Neutron b2b Luuk De Jung 05:00
Cosmic G b2b Doo 06:00
Luton b2b Danilo Kas 07:00
AS FM Stage powered by Guarana
AS FM & DJ Škola Pres. Ana Krsev 20:00
Milhouse 21:00
The Vibe Radio Show DJ’s 22:00
Ece Ekren 23:00
Supertons 00:30
Peryz & Daave 02:00
DJ Macro 05:00
Silent Disco Stage
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
Pachamama World Chill-Inn
Meditation of Love 20:00
Goddess rising by Pole Dance Fitness Beograd 20:40
Tulum Live by Cheeka & Baloo 22:00
DJ MonChi ft. Chocolate Thunder 23:00
Fokus 00:30
Kick Kong 02:00
Main Stage
Koala Voice 20:00
Rundek & Ekipa 21:00
Laibach 22:30
Sheck Wes 00:00
Jonas Blue 00:40
David Guetta 02:30
Divolly & Markward 04:10
mts Dance Arena
Bona Fide 21:00
Coeus 22:00
After Affair b2b Kristijan Molnar 23:00
Magdalena b2b Andrew Meller 00:30
Johannes Brecht live 02:00
Artbat 03:00
Solomun 05:00
Visa Fusion Stage
Bas i stega 20:15
Thundermother 21:20
Love Hunters 22:30
Massimo 23:25
Esma's Band Next Generation 00:55
Ida Prester i Lollobrigida 02:00
Ajs Nigrutin i Timbe 03:10
Smoke Mardeljano 04:15
Explosive Stage
Bone Carver 20:00
Mud Factory 20:55
Scaffold 21:55
Motorcharge 23:30
Overdrive 00:30
Hill 01:35
Quasarborn 02:35
No Sleep Novi Sad
Human Rias 22:00
RAR 23:30
Monosaccharide 01:00
Juliana Huxtable 03:00
999999999 Live 05:00
VTSS b2b SPFDJ 06:00
Gang Beats powered by Noizz
Xoxorade 20:00
Tompe 23:00
Yungkulovski 00:00
Dino Blunt x Swana 01:00
All-Stars closing dj set 02:00
X-Bass Pit
Speaker Himpin 21:30
Kritik 23:00
Nemy 00:00
Baboon 01:15
Skeva 02:30
Minimalist 03:30
Wenti Wadada Positive Vibrations Reggae
Mizizi 20:00
Bonjah 22:00
Butchaa 23:30
Shuba Ranks 01:00
Tommy T 02:30
All on Stage 04:00
Gaia Trance Xperiment Stage
DJ Vlada 21:00
DJ LAZANYA b2b Liabydelic 23:00
DJ Zarma 00:30
DJ Mozza 02:30
Imaginarium Live 04:30
Aqua Viva Latino Stage
Pablo & Paola 19:00
Haddada 20:00
DJ Gustav 21:00
BMP Latino 23:00
Sambakinjas 00:00
DJ Rome & Dark Illusion 01:00
DJ Arceo 02:00
Urban Bug Stage
Vahicabi b2b Ena Smajić 19:00
Alice Verano b2b Mila C 20:00
Ogun Celik b2b Burakcan 21:00
Tomislav Tomić b2b Nemo 22:00
Muhi b2b Forbidden 23:00
Paragon b2b Impedance 00:00
FIlip Fisher b2b Umique 01:00
Miloš Vujović b2b Katalina 02:00
DE & MO 03:00
Trips & Tics b2b Aleksandar Korićanac 04:00
Hell on meets Tolo & Ajan 05:00
Milanko Trifunčević b2b Rudhaman 06:00
Migazz b2b Ellb 07:00
AS FM Stage powered by Guarana
AS FM & DJ Škola Pres. Vojislav Pejic 20:00
Major Lansky 21:00
JJoy 22:00
DJ Vanjanja 23:30
Lena Glish 01:00
DJ Ra5tik 02:00
Peryz & Daave 03:00
DJ Macro b2b DJ Nemanja 04:30
Silent Disco Stage
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 22:00
Pachamama World Chill-Inn
Meditation of Love 20:00
Galactic Gong Team 20:40
Una Senić - Fiesta Astral 22:00
Mold 23:00
Neki 00:30
DJ/MC Killo Killo 02:00

* Satnica je podložna promenama