Za najjače EXIT iskustvo, preuzmi zvaničnu Android i iOS aplikaciju

Satnica

EXIT Festival 2019
[nextend_social_login provider="facebook"] Izaberi omiljene izvođače i generiši sopstvenu satnicu!

Prevuci da promeniš mod:

TIMELINE LIST
ČETVRTAK - OPENS DAY 4. JUL
PETAK 5. JUL
SUBOTA 6. JUL
NEDELJA 7. JUL
ČETVRTAK - OPENS DAY 4. JUL
PETAK 5. JUL
SUBOTA 6. JUL
NEDELJA 7. JUL
START: 19H 00:09 TRENUTNO 00:09
START: 19H 00:09 TRENUTNO 00:09
START: 19H 00:09 TRENUTNO 00:09
START: 19H 00:09 TRENUTNO 00:09
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
17:1565daysofstatic 18:30The Cure 21:00Rahmanee feat. MC Tone Tuoro 22:00Opening Ceremony 22:30Lost Frequencies 23:45Filatov & Karas 01:20Two Pauz 02:30Pessto
20:30Ilija Djokovic 22:00Monika Kruse 23:30Charlotte De Witte 01:00Maceo Plex 03:00Carl Cox b2b Maceo Plex 04:00Carl Cox
19:00Mac Tire 20:10Raiven 21:20Samostalni Referenti 22:40The Selecter 00:30Helem Nejse 01:30Sajsi MC 02:30Bad Copy
17:30Sickter 18:15Atomski Rat 20:00Scandal 20:55Vitamin X 21:55Peter and the Test Tube Babies 23:10Das Ich 00:25Grade 2 01:30Booze & Glory
20:00Ana Rs 21:30Martina Hilber 23:00Black Lotus 00:30Boston 168 Live 02:00SHDW & Obscure Shape 04:00I Hate Models
18:00New Wave 19:30In Da Klub 21:00Buntai 21:30Apollo 22:15Atlas Erotika 22:45Kojot 23:15Hazze 00:00Ognjen 00:30DJ Laki & DJ Rokam 02:15Cockta Beats 02:15Cake Beats
19:00Xox 20:30Arxiva 21:30Baboon & Don Dada MC 22:30Bass Fighters 23:30Gydra 01:00Fa11out 01:00FA110UT 02:00RTC
18:00Little Shuja 20:00Ital Vision 21:30BoBadu 23:00Show Time (Rahmanee | King Calypso | Tommy T.) 02:00Wenti Wadada Choice
19:00Manda 21:00Pura 23:00Egon's Embrace Live 00:30DaPeace 02:15Aquapipe
17:00DJ Jelito 18:00MC Choma 19:00Latina Blanca Zumba 20:00Sambeando 21:00DJ Olof 22:00Alexis Ortega 23:00Pablo & Mauri 00:00DJ Arceo ft. DJ Olof
18:30Subgenetics b2b 7II 19:15Neshud b2b Irkah b2b Abram 20:00Wise D & Kobe 21:00DJ Ura b2b Zookey b2b CosmicEve 22:00Fakir b2b Dachony b2b Aleksandar Zec 23:00Lesha b2b Slavka 00:00Cez b2b BLACKsmith 01:00Lale (Happy People) b2b Tijana Kabić 02:00Branko Vuković b2b Novak 03:00sam.Luda b2b Aleksandar Rajić 04:00NMNJ b2b Vuk 05:00Nemax b2b Vanović b2b Stoilku
18:00AS FM & DJ škola 19:00Mixaj i nastupi 20:00Vill & Vash 21:00DJ Morning Indian 22:30DJ Groover 00:00J Joy 01:00Vantiz 02:00Vanjanja 03:00Mr. K
20:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
19:00R3wire & Varski 20:00Yugen b2b Ivus 21:30Rudhaman 23:00W. aka Wizard 00:30Novak 01:30Milanko Trifunčević
18:00Maha Kirtan Band 19:00Branko Isaković & Divine Sound 20:00Shoica Chautauqua Ansambl 21:00Afro Tribal Integration 22:00Sid Data 23:30Dunkelbunt 01:00Sorriso 02:00KK Banda DJ's
18:00DJ Dirty 20:15Tribute to Vlada Divljan 22:15Tribute to Haustor 00:15Tribute to James Brown 02:00DJ Dirty
17:15Rock kamp za devojčice 17:45Hazel 18:25Reci Cimet 20:50Lagana Sreda 22:10Moussaka
18:00The Sun, Our Living Star 19:00The Dark Matter Mystery 20:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 21:00Europe to The Stars 22:00Hot and Energetic Universe
18:00Marsely 19:00Owl Eyes 20:00Kozma 21:30Milhouse
20:00Aleksa 22:00LKP 23:30Vladimir T.
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
17:30Ritam nereda 19:00Philip H. Anselmo & The Illegals 20:15Partibrejkers 22:00Chase & Status Rtrn II Jungle 00:30The Chainsmokers 02:00Divolly & Markward
19:00Techa 20:00Runy 21:30Kristijan Molnar 23:00Peggy Gou 00:30Paul Kalkbrenner 02:30Johannes Brecht Live 04:00Boris Brejcha
19:00Mongooz and the Magnet 20:00Elvis Jackson 21:20Atheist Rap (30 Years) 00:00The K's 01:20Smoke Mardeljano 02:30Who See
17:30Haste 18:15Martyrium 20:10Whitechapel 21:40October Tide 22:55Arcturus 00:20Sur Austru 01:20Satori Junk 02:05Grimegod 03:00Asphalt Chant
20:00Duc In Altum 21:30BLANCAh 23:00Giorgia Angiuli Live 00:15Renato Ratier 01:45999999999 Live 03:00Lag + Monosaccharide Live 04:00Blawan
18:00Lil Yung 19:30Yan Dusk 20:00Vaske 20:20Yung Rosh 21:20Traples 22:40Zimski 23:0030Zona 23:20Bekfleš 00:15Krešo Bengalka 01:15Irie Scratch & Shorty P
19:00C:Critz 21:30Nobru 22:30Nemy & Bo Jah MC 23:30Friski 00:30Technimatic 02:00Splash Heads 20:30DJ Euphorics & Edge MC
18:00Skadam 20:00Butchaa 21:30Jahmessenjah Sound System 23:00Show Time (Bush Mad Squad | Zen Lewis | Blend Mishkin ft. BnC) 02:00Zguubi Dan
19:00Eos Vs Botond 22:30Arhetip Live 23:30Zyce Live 00:30Flegma Live 01:30E-Clip Live 02:30Kimo
17:00MC Choma 18:00Zumba Vijestica 19:00DJ Sesha 21:00Tito ft. Alexis Ortega 22:00Salsa Energia 23:00Sosabi 00:00DJ Alain ft. Miss Chichi
20:00DJ Gaggy b2b Drejan S 20:00Hack b2b DJ Gaggy 21:00Timmy Mendeljejev b2b CWTCH 22:00Paragon b2b Attaché 23:00Laylae b2b Drejan S 23:00Laylae b2b Hack 00:00Neutron b2b Schlitz 01:00M.U.T.O.R b2b Peter Portman 02:00Toma Tek b2b Soot 03:00Tips & Tics b2b Al Ex 04:00Kibz & DFNDR 05:00Goran Kan b2b Milo Raad
18:00AS FM & DJ škola 19:00Mixaj i nastupi 20:00Lock'D 21:00Vantiz 22:00DJ Macro 23:30DJ Dale 01:00Ri5e & 5hine 02:30DJ WD87
20:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
19:00Xsalex 20:00Marina Perazić 21:00Sana i Janja 22:30Discoballs 00:00Milan Kovačević 01:30Dark Angel
18:00Musicalchimia 19:15Trio Tica 20:20Twisted Dolls 20:35Standing Rock: Eagle Man 21:00Jamaican Drummers 22:00Stas 23:30Neki 01:00Elioh 02:00Global Village People
18:00Dee Jay Minya Ramone 20:15Branimir & Neprijatelji 22:15Gift 00:15Rage Against the Machine Tribute 02:00Dee Jay Minya Ramone
17:15Rock kamp za devojčice 17:45Fade Out 18:25See It My Way 20:50Keni nije mrtav 23:30Potop
18:00The Sun, Our Living Star 19:00The Dark Matter Mystery 20:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 21:00Europe to The Stars 22:00Hot and Energetic Universe
18:00Beerdøc 19:00Aleksandar Važić 19:45Groove Dance 20:00Jovan Vidosavljević 21:30Petar P
20:00Mthaza 22:30NMNJ b2b Džajo
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
18:00Buč Kesidi 19:00Van Gogh 20:30Tom Walker 22:00Greta Van Fleet 23:45Dub FX 01:00Mahmut Orhan 02:30Lady Lee
19:00Coeus 20:00Lawrence Klein b2b Forniva 21:00Satori Live 22:30Adriatique 00:00Tale Of Us 02:00Solomun 04:00Solomun +1 ft. Tale Of Us
19:00Ki 19:50Sixth June 20:50Kal 22:10Bassivity Showcase - Elon, FOX, Kuku$, Sara Jo, Senidah, Surreal 00:40Crnila Remix 01:40Frenkie, Kontra, Indigo 02:45Bjesovi
17:30Short Fuse Hero 18:15Reflection 19:00Bronze 19:50Ponor 20:50Spermbirds 22:10Total Chaos 23:30Siberian Meat Grinder 00:45Roir 01:40Smut
20:00Klaus 21:30Dadub Live 22:30Jasss 00:00NDRX 02:00Zitto 04:00DVS1
18:00FAM 20:15I.N.D.I.G.O 21:00Baka Prase 21:10Black Serbs 22:10Nina Davis 00:00Bassivity Afterparty 02:00Vatra
20:30Synchronicity 19:00Dark Dizkobar 21:30Bo Jah MC 22:30Codex 23:30Turno 01:00Bane 02:00Xena
18:00Shuba Ranks 20:00Herbal Queen 21:00Selecta Irie Vibes 23:00Show Time (Count Bassy | Steppa Style | Deadly Hunta) 02:00Eisclub Berlin
19:00Stole 22:00Sarmati Live 23:30Modern 8 Live 01:00Designer Hippies Live 02:30Celestial Intelligence Live
17:00DJ Jelito 18:00Latina Blanca Zumba 19:00Sambeando 21:00Miss Chichi 22:00DJ Arceo ft. Pablo 23:00Salsa & Punto 00:00DJ Olof
18:30Filip Fisher b2b Dymo 19:15Theanilo b2b Marco White b2b DGNRK 20:00Jimmy Jazz b2b Uroš Ilić 21:00Luka Cikić b2b Nikola Mihailović 22:00Nikolica b2b Nelee b2b Slaven 23:00Aleksandra Duende b2b DJP 00:00Akioki b2b Radoman 01:00Denis Drazic b2b Inis 02:00Mark Andersson b2b Vladimir T b2b Petrovitz Yugoslavia 03:00Natasha b2b Gemini DJs 04:00Marko Vukovic b2b Joma Maja b2b Bokee 05:00Migazz b2b Milea
18:00AS FM & DJ škola 19:00Mixaj i nastupi 20:00Spear 21:00Peryz Vs Daave 22:30Supertons 00:00The Vibe Radio Show DJ's 03:00DJ Macro b2b DJ Conte
20:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
19:00Pele Drezgić 20:00Rale Vuković 21:00M()re 22:00Happy Days Crew 23:30Mr. Fanatik 01:00Dima
18:00Inspiration Flames 19:00Heart of Gaia Vibes 20:00Chakra Kirtan Band 21:00Afrodizijak 22:00Katja Rubikova 23:30DJ Spery 01:00Kawiar Mangueira 02:00DJ One
18:00DJ Dirty 20:15Vesela Mašina: Tribute to Rokeri s Moravu 22:15Piece of Maiden: Iron Maiden Tribute 00:15Njuške 02:00DJ Dirty
17:15Rock kamp za devojčice 17:45Genova 18:25FYN 21:40There 00:10Zyrion
18:00The Sun, Our Living Star 19:00The Dark Matter Mystery 20:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 21:00Europe to The Stars 22:00Hot and Energetic Universe
18:00Aleksandar Važić 19:00Marsely 19:45Groove House 20:00Milhouse 21:30Jovan Vidosavljević
20:00CHV b2b Miloš Dančilović b2b Vuk
Main Stage mts
Dance Arena
Addiko
Fusion Stage
Explosive
Stage
No Sleep
Novi Sad
Cockta
Beats
X-Bass
Pit
Wenti Wadada
Positive Reggae Stage
Powered by NOIZZ
Gaia Experiment
Trance Stage
Aqua Viva
Latino Stage
Urban Bug Radio AS FM Stage
Powered by GUARANA
Silent Disco
Stage
Chipsy Disko
Zone
Pachamama
World Chill-Inn
Craft
Street
OPENS
Future Shock
Stargate @Adnos
Planetarium
OPENS State of
EXIT Zone
Tunnel
18:00Ljubičice 20:15Vojko V 21:00IAMDDB 22:00Desiigner 23:15Skepta 00:30Dimitri Vegas & Like Mike 01:35Mattn 02:30GRiZ
19:00Layzie 21:00Miloš Vujović b2b Ranchatek 22:00Mladen Tomić b2b Siniša Tamamović 23:00Marko Nastić & Dejan Milićević present TTP 2.0 00:00Jeff Mills 02:00Dax J 04:00Amelie Lens
21:30Zvonko Bogdan 22:45Tarja 00:30Svemirko 01:40Abop 02:40Eyesburn
18:15Pale Origins 20:45Enforcer 21:45Soilwork 23:05Lower Parts of Human Sludge 00:00Entombed A.D. 01:15Kaoz 02:10Desolation 02:55Thundersteel 03:30Frozen Moonlight
20:00Nevena Jeremić 21:30Newman 23:00YokoO 01:00Sébastien Léger 03:00Lee Burridge
18:00Plyz 19:30Trepaj il krepaj 21:00Palace 23:30Vojko V 00:10Krankšvester 01:10High 5 02:10Cake Beats
19:00Bozne X Rokster 20:30Minimalist 21:30Al Cape & Don Dada MC 22:30Missin 23:301991 01:00Green 02:00Critical Bass
18:00Little Shuja 20:00Management 21:30Selecta Mik 23:00Show Time (DJ Verso | DJ Danjahras) 02:00Wenti Wadada Choice
19:00Zarma 21:30Mozza 23:30Shivatree Live 01:00Manmachine Live 02:30Imaginarium Live
17:00MC Choma 18:00Tito 19:00DJ Alain 21:00Salsa Energia 22:00DJ Sesha 23:00Gatto Gabriel & Mad Pianos 00:00DJ Sesha
19:15Nenad Mandić b2b Lilu 20:00Chrono b2b Dimiz 21:00Rescobar b2b Vlada Eye 22:00As Smooth As b2b Lazar Nikolić 23:00DE : MO 00:00Knower b2b Stenik 01:00Nevena Jeremić b2b Dee 02:00Teodora Van Context b2b Zli blizanac 03:00Mahony b2b Lenji 04:00Cmok sound system 04:00Cmok Sound System 05:00Mancha b2b Mark Panic
18:00AS FM & DJ škola 19:00Mixaj i nastupi 20:00DJ Wags 21:00Vanjanja 22:30DJ Ra5tik 00:00DJ WD87 01:00DJ Macro b2b DJ Nemanja 02:30Spacemotion
20:00DJ Richie Lager & DJ Funky Monet
19:00Edin Omanović 20:00JustLive (DJ & Guitar Duo) 21:00Cheeka & Baloo 22:00Xsalex 23:00Cubies 00:00Mr. Fanatik 01:30Shi-Cu
18:00Sacred Earth Vibes 18:50Arabic Duo Franolić-Ćulap 19:50NS Acrobalance 19:50Branko Potkonjak & Traveler Vibes 20:50Damar 22:00Dub Duba 23:00Waggles 00:30Count Bassy 01:30DJ/MC Killo Killo 01:30Shi-Cu
18:00Dee Jay Minya Ramone 20:15Tribute to Ramones 22:15Tribute to Michael Jackson 00:15Cabaret a la carte 01:30Dee Jay Minya Ramone
17:15Rock kamp za devojčice 17:45Jufkamental 18:25Cheap Moonshine 19:30Clyde 20:00Petar P 21:30Kozma 22:15Bonecarver
18:00The Sun, Our Living Star 19:00The Dark Matter Mystery 20:00Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 21:00Europe to The Stars 22:00Hot and Energetic Universe
18:00Owl Eyes 19:00Beerdøc
20:00Sandor 22:30Nebojša Stojšić b2b Paunescu
MAIN STAGE
65daysofstatic 17:15
The Cure 18:30
Rahmanee feat. MC Tone Tuoro 21:00
Opening Ceremony 22:00
Lost Frequencies 22:30
Filatov & Karas 23:45
Two Pauz 01:20
Pessto 02:30
MTS DANCE ARENA
Ilija Djokovic 20:30
Monika Kruse 22:00
Charlotte De Witte 23:30
Maceo Plex 01:00
Carl Cox b2b Maceo Plex 03:00
Carl Cox 04:00
ADDIKO FUSION STAGE
Mac Tire 19:00
Raiven 20:10
Samostalni Referenti 21:20
The Selecter 22:40
Helem Nejse 00:30
Sajsi MC 01:30
Bad Copy 02:30
EXPLOSIVE STAGE
Sickter 17:30
Atomski Rat 18:15
Scandal 20:00
Vitamin X 20:55
Peter and the Test Tube Babies 21:55
Das Ich 23:10
Grade 2 00:25
Booze & Glory 01:30
NO SLEEP NOVI SAD
Ana Rs 20:00
Martina Hilber 21:30
Black Lotus 23:00
Boston 168 Live 00:30
SHDW & Obscure Shape 02:00
I Hate Models 04:00
COCKTA BEATS
New Wave 18:00
In Da Klub 19:30
Buntai 21:00
Apollo 21:30
Atlas Erotika 22:15
Kojot 22:45
Hazze 23:15
Ognjen 00:00
DJ Laki & DJ Rokam 00:30
Cockta Beats 02:15
Cake Beats 02:15
X-BASS PIT
Xox 19:00
Arxiva 20:30
Baboon & Don Dada MC 21:30
Bass Fighters 22:30
Gydra 23:30
Fa11out 01:00
FA110UT 01:00
RTC 02:00
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Little Shuja 18:00
Ital Vision 20:00
BoBadu 21:30
Show Time (Rahmanee | King Calypso | Tommy T.) 23:00
Wenti Wadada Choice 02:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Manda 19:00
Pura 21:00
Egon's Embrace Live 23:00
DaPeace 00:30
Aquapipe 02:15
AQUA VIVA LATINO STAGE
DJ Jelito 17:00
MC Choma 18:00
Latina Blanca Zumba 19:00
Sambeando 20:00
DJ Olof 21:00
Alexis Ortega 22:00
Pablo & Mauri 23:00
DJ Arceo ft. DJ Olof 00:00
URBAN BUG
Subgenetics b2b 7II 18:30
Neshud b2b Irkah b2b Abram 19:15
Wise D & Kobe 20:00
DJ Ura b2b Zookey b2b CosmicEve 21:00
Fakir b2b Dachony b2b Aleksandar Zec 22:00
Lesha b2b Slavka 23:00
Cez b2b BLACKsmith 00:00
Lale (Happy People) b2b Tijana Kabić 01:00
Branko Vuković b2b Novak 02:00
sam.Luda b2b Aleksandar Rajić 03:00
NMNJ b2b Vuk 04:00
Nemax b2b Vanović b2b Stoilku 05:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 18:00
Mixaj i nastupi 19:00
Vill & Vash 20:00
DJ Morning Indian 21:00
DJ Groover 22:30
J Joy 00:00
Vantiz 01:00
Vanjanja 02:00
Mr. K 03:00
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 20:00
CHIPSY DISKO ZONE
R3wire & Varski 19:00
Yugen b2b Ivus 20:00
Rudhaman 21:30
W. aka Wizard 23:00
Novak 00:30
Milanko Trifunčević 01:30
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Maha Kirtan Band 18:00
Branko Isaković & Divine Sound 19:00
Shoica Chautauqua Ansambl 20:00
Afro Tribal Integration 21:00
Sid Data 22:00
Dunkelbunt 23:30
Sorriso 01:00
KK Banda DJ's 02:00
CRAFT STREET
DJ Dirty 18:00
Tribute to Vlada Divljan 20:15
Tribute to Haustor 22:15
Tribute to James Brown 00:15
DJ Dirty 02:00
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 17:15
Hazel 17:45
Reci Cimet 18:25
Lagana Sreda 20:50
Moussaka 22:10
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 18:00
The Dark Matter Mystery 19:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 20:00
Europe to The Stars 21:00
Hot and Energetic Universe 22:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Marsely 18:00
Owl Eyes 19:00
Kozma 20:00
Milhouse 21:30
TUNNEL
Aleksa 20:00
LKP 22:00
Vladimir T. 23:30
MAIN STAGE
Ritam nereda 17:30
Philip H. Anselmo & The Illegals 19:00
Partibrejkers 20:15
Chase & Status Rtrn II Jungle 22:00
The Chainsmokers 00:30
Divolly & Markward 02:00
MTS DANCE ARENA
Techa 19:00
Runy 20:00
Kristijan Molnar 21:30
Peggy Gou 23:00
Paul Kalkbrenner 00:30
Johannes Brecht Live 02:30
Boris Brejcha 04:00
ADDIKO FUSION STAGE
Mongooz and the Magnet 19:00
Elvis Jackson 20:00
Atheist Rap (30 Years) 21:20
The K's 00:00
Smoke Mardeljano 01:20
Who See 02:30
EXPLOSIVE STAGE
Haste 17:30
Martyrium 18:15
Whitechapel 20:10
October Tide 21:40
Arcturus 22:55
Sur Austru 00:20
Satori Junk 01:20
Grimegod 02:05
Asphalt Chant 03:00
NO SLEEP NOVI SAD
Duc In Altum 20:00
BLANCAh 21:30
Giorgia Angiuli Live 23:00
Renato Ratier 00:15
999999999 Live 01:45
Lag + Monosaccharide Live 03:00
Blawan 04:00
COCKTA BEATS
Lil Yung 18:00
Yan Dusk 19:30
Vaske 20:00
Yung Rosh 20:20
Traples 21:20
Zimski 22:40
30Zona 23:00
Bekfleš 23:20
Krešo Bengalka 00:15
Irie Scratch & Shorty P 01:15
X-BASS PIT
C:Critz 19:00
Nobru 21:30
Nemy & Bo Jah MC 22:30
Friski 23:30
Technimatic 00:30
Splash Heads 02:00
DJ Euphorics & Edge MC 20:30
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Skadam 18:00
Butchaa 20:00
Jahmessenjah Sound System 21:30
Show Time (Bush Mad Squad | Zen Lewis | Blend Mishkin ft. BnC) 23:00
Zguubi Dan 02:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Eos Vs Botond 19:00
Arhetip Live 22:30
Zyce Live 23:30
Flegma Live 00:30
E-Clip Live 01:30
Kimo 02:30
AQUA VIVA LATINO STAGE
MC Choma 17:00
Zumba Vijestica 18:00
DJ Sesha 19:00
Tito ft. Alexis Ortega 21:00
Salsa Energia 22:00
Sosabi 23:00
DJ Alain ft. Miss Chichi 00:00
URBAN BUG
DJ Gaggy b2b Drejan S 20:00
Hack b2b DJ Gaggy 20:00
Timmy Mendeljejev b2b CWTCH 21:00
Paragon b2b Attaché 22:00
Laylae b2b Drejan S 23:00
Laylae b2b Hack 23:00
Neutron b2b Schlitz 00:00
M.U.T.O.R b2b Peter Portman 01:00
Toma Tek b2b Soot 02:00
Tips & Tics b2b Al Ex 03:00
Kibz & DFNDR 04:00
Goran Kan b2b Milo Raad 05:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 18:00
Mixaj i nastupi 19:00
Lock'D 20:00
Vantiz 21:00
DJ Macro 22:00
DJ Dale 23:30
Ri5e & 5hine 01:00
DJ WD87 02:30
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 20:00
CHIPSY DISKO ZONE
Xsalex 19:00
Marina Perazić 20:00
Sana i Janja 21:00
Discoballs 22:30
Milan Kovačević 00:00
Dark Angel 01:30
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Musicalchimia 18:00
Trio Tica 19:15
Twisted Dolls 20:20
Standing Rock: Eagle Man 20:35
Jamaican Drummers 21:00
Stas 22:00
Neki 23:30
Elioh 01:00
Global Village People 02:00
CRAFT STREET
Dee Jay Minya Ramone 18:00
Branimir & Neprijatelji 20:15
Gift 22:15
Rage Against the Machine Tribute 00:15
Dee Jay Minya Ramone 02:00
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 17:15
Fade Out 17:45
See It My Way 18:25
Keni nije mrtav 20:50
Potop 23:30
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 18:00
The Dark Matter Mystery 19:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 20:00
Europe to The Stars 21:00
Hot and Energetic Universe 22:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Beerdøc 18:00
Aleksandar Važić 19:00
Groove Dance 19:45
Jovan Vidosavljević 20:00
Petar P 21:30
TUNNEL
Mthaza 20:00
NMNJ b2b Džajo 22:30
MAIN STAGE
Buč Kesidi 18:00
Van Gogh 19:00
Tom Walker 20:30
Greta Van Fleet 22:00
Dub FX 23:45
Mahmut Orhan 01:00
Lady Lee 02:30
MTS DANCE ARENA
Coeus 19:00
Lawrence Klein b2b Forniva 20:00
Satori Live 21:00
Adriatique 22:30
Tale Of Us 00:00
Solomun 02:00
Solomun +1 ft. Tale Of Us 04:00
ADDIKO FUSION STAGE
Ki 19:00
Sixth June 19:50
Kal 20:50
Bassivity Showcase - Elon, FOX, Kuku$, Sara Jo, Senidah, Surreal 22:10
Crnila Remix 00:40
Frenkie, Kontra, Indigo 01:40
Bjesovi 02:45
EXPLOSIVE STAGE
Short Fuse Hero 17:30
Reflection 18:15
Bronze 19:00
Ponor 19:50
Spermbirds 20:50
Total Chaos 22:10
Siberian Meat Grinder 23:30
Roir 00:45
Smut 01:40
NO SLEEP NOVI SAD
Klaus 20:00
Dadub Live 21:30
Jasss 22:30
NDRX 00:00
Zitto 02:00
DVS1 04:00
COCKTA BEATS
FAM 18:00
I.N.D.I.G.O 20:15
Baka Prase 21:00
Black Serbs 21:10
Nina Davis 22:10
Bassivity Afterparty 00:00
Vatra 02:00
X-BASS PIT
Synchronicity 20:30
Dark Dizkobar 19:00
Bo Jah MC 21:30
Codex 22:30
Turno 23:30
Bane 01:00
Xena 02:00
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Shuba Ranks 18:00
Herbal Queen 20:00
Selecta Irie Vibes 21:00
Show Time (Count Bassy | Steppa Style | Deadly Hunta) 23:00
Eisclub Berlin 02:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Stole 19:00
Sarmati Live 22:00
Modern 8 Live 23:30
Designer Hippies Live 01:00
Celestial Intelligence Live 02:30
AQUA VIVA LATINO STAGE
DJ Jelito 17:00
Latina Blanca Zumba 18:00
Sambeando 19:00
Miss Chichi 21:00
DJ Arceo ft. Pablo 22:00
Salsa & Punto 23:00
DJ Olof 00:00
URBAN BUG
Filip Fisher b2b Dymo 18:30
Theanilo b2b Marco White b2b DGNRK 19:15
Jimmy Jazz b2b Uroš Ilić 20:00
Luka Cikić b2b Nikola Mihailović 21:00
Nikolica b2b Nelee b2b Slaven 22:00
Aleksandra Duende b2b DJP 23:00
Akioki b2b Radoman 00:00
Denis Drazic b2b Inis 01:00
Mark Andersson b2b Vladimir T b2b Petrovitz Yugoslavia 02:00
Natasha b2b Gemini DJs 03:00
Marko Vukovic b2b Joma Maja b2b Bokee 04:00
Migazz b2b Milea 05:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 18:00
Mixaj i nastupi 19:00
Spear 20:00
Peryz Vs Daave 21:00
Supertons 22:30
The Vibe Radio Show DJ's 00:00
DJ Macro b2b DJ Conte 03:00
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 20:00
CHIPSY DISKO ZONE
Pele Drezgić 19:00
Rale Vuković 20:00
M()re 21:00
Happy Days Crew 22:00
Mr. Fanatik 23:30
Dima 01:00
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Inspiration Flames 18:00
Heart of Gaia Vibes 19:00
Chakra Kirtan Band 20:00
Afrodizijak 21:00
Katja Rubikova 22:00
DJ Spery 23:30
Kawiar Mangueira 01:00
DJ One 02:00
CRAFT STREET
DJ Dirty 18:00
Vesela Mašina: Tribute to Rokeri s Moravu 20:15
Piece of Maiden: Iron Maiden Tribute 22:15
Njuške 00:15
DJ Dirty 02:00
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 17:15
Genova 17:45
FYN 18:25
There 21:40
Zyrion 00:10
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 18:00
The Dark Matter Mystery 19:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 20:00
Europe to The Stars 21:00
Hot and Energetic Universe 22:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Aleksandar Važić 18:00
Marsely 19:00
Groove House 19:45
Milhouse 20:00
Jovan Vidosavljević 21:30
TUNNEL
CHV b2b Miloš Dančilović b2b Vuk 20:00
MAIN STAGE
Ljubičice 18:00
Vojko V 20:15
IAMDDB 21:00
Desiigner 22:00
Skepta 23:15
Dimitri Vegas & Like Mike 00:30
Mattn 01:35
GRiZ 02:30
MTS DANCE ARENA
Layzie 19:00
Miloš Vujović b2b Ranchatek 21:00
Mladen Tomić b2b Siniša Tamamović 22:00
Marko Nastić & Dejan Milićević present TTP 2.0 23:00
Jeff Mills 00:00
Dax J 02:00
Amelie Lens 04:00
ADDIKO FUSION STAGE
Zvonko Bogdan 21:30
Tarja 22:45
Svemirko 00:30
Abop 01:40
Eyesburn 02:40
EXPLOSIVE STAGE
Pale Origins 18:15
Enforcer 20:45
Soilwork 21:45
Lower Parts of Human Sludge 23:05
Entombed A.D. 00:00
Kaoz 01:15
Desolation 02:10
Thundersteel 02:55
Frozen Moonlight 03:30
NO SLEEP NOVI SAD
Nevena Jeremić 20:00
Newman 21:30
YokoO 23:00
Sébastien Léger 01:00
Lee Burridge 03:00
COCKTA BEATS
Plyz 18:00
Trepaj il krepaj 19:30
Palace 21:00
Vojko V 23:30
Krankšvester 00:10
High 5 01:10
Cake Beats 02:10
X-BASS PIT
Bozne X Rokster 19:00
Minimalist 20:30
Al Cape & Don Dada MC 21:30
Missin 22:30
1991 23:30
Green 01:00
Critical Bass 02:00
WENTI WADADA POSITIVE REGGAE STAGE POWERED BY NOIZZ
Little Shuja 18:00
Management 20:00
Selecta Mik 21:30
Show Time (DJ Verso | DJ Danjahras) 23:00
Wenti Wadada Choice 02:00
GAIA EXPERIMENT TRANCE STAGE
Zarma 19:00
Mozza 21:30
Shivatree Live 23:30
Manmachine Live 01:00
Imaginarium Live 02:30
AQUA VIVA LATINO STAGE
MC Choma 17:00
Tito 18:00
DJ Alain 19:00
Salsa Energia 21:00
DJ Sesha 22:00
Gatto Gabriel & Mad Pianos 23:00
DJ Sesha 00:00
URBAN BUG
Nenad Mandić b2b Lilu 19:15
Chrono b2b Dimiz 20:00
Rescobar b2b Vlada Eye 21:00
As Smooth As b2b Lazar Nikolić 22:00
DE : MO 23:00
Knower b2b Stenik 00:00
Nevena Jeremić b2b Dee 01:00
Teodora Van Context b2b Zli blizanac 02:00
Mahony b2b Lenji 03:00
Cmok sound system 04:00
Cmok Sound System 04:00
Mancha b2b Mark Panic 05:00
RADIO AS FM STAGE POWERED BY GUARANA
AS FM & DJ škola 18:00
Mixaj i nastupi 19:00
DJ Wags 20:00
Vanjanja 21:00
DJ Ra5tik 22:30
DJ WD87 00:00
DJ Macro b2b DJ Nemanja 01:00
Spacemotion 02:30
SILENT DISCO STAGE
DJ Richie Lager & DJ Funky Monet 20:00
CHIPSY DISKO ZONE
Edin Omanović 19:00
JustLive (DJ & Guitar Duo) 20:00
Cheeka & Baloo 21:00
Xsalex 22:00
Cubies 23:00
Mr. Fanatik 00:00
Shi-Cu 01:30
PACHAMAMA WORLD CHILL-INN
Sacred Earth Vibes 18:00
Arabic Duo Franolić-Ćulap 18:50
NS Acrobalance 19:50
Branko Potkonjak & Traveler Vibes 19:50
Damar 20:50
Dub Duba 22:00
Waggles 23:00
Count Bassy 00:30
DJ/MC Killo Killo 01:30
Shi-Cu 01:30
CRAFT STREET
Dee Jay Minya Ramone 18:00
Tribute to Ramones 20:15
Tribute to Michael Jackson 22:15
Cabaret a la carte 00:15
Dee Jay Minya Ramone 01:30
OPENS FUTURE SHOCK
Rock kamp za devojčice 17:15
Jufkamental 17:45
Cheap Moonshine 18:25
Clyde 19:30
Petar P 20:00
Kozma 21:30
Bonecarver 22:15
STARTGATE @ADNOS PLANETARIUM
The Sun, Our Living Star 18:00
The Dark Matter Mystery 19:00
Out There - The Quest for Extrasolar Worlds 20:00
Europe to The Stars 21:00
Hot and Energetic Universe 22:00
OPENS STATE OF EXIT ZONE
Owl Eyes 18:00
Beerdøc 19:00
TUNNEL
Sandor 20:00
Nebojša Stojšić b2b Paunescu 22:30

* Satnica je podložna promenama

close-link