Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019 Tribe 2019

Line-up 2019

Bekijk poster
  • Alle dagen
  • Donderdag, 4 juli - OPENS DAY
  • Vrijdag, 5 juli
  • Zaterdag, 6 juli
  • Zondag, 7 juli
  • Standaard
  • A-Z
  • Z-A
  • Alle
  • Main Stage
  • mts Dance Arena
  • No Sleep Novi Sad
  • Addiko Fusion Stage
  • X-Bass Pit
  • Gaia Experiment Trance Stage
  • Cockta Beats
  • Explosive Stage
  • Pachamama World Chill-Inn
  • Official Afterparty @ Bastion
  • Urban Bug Stage
  • Aqua Viva Latino Stage
  • Wenti Wadada Positive Reggae powered by NOIZZ
  • Chipsy Disko Zone
  • AS FM Stage powered by Guarana

Je hebt geen favoriete artiest geselecteerd.

Izvođači za ovu binu će biti
objavljeni u narednom periodu.

30zona

Afro Tribal Integration

Afrodizijak

Al Cape

Alain

Alain ft. Miss Chichi

Alexis Ortega

Apollo

Aquapipe

Arabic Duo Franolić-Ćulap

Arceo

Arxiva

Asphalt Chant

Atlas Erotika

Atomski rat

Baboon

Bajko Felix

Bane

Bass Fighters

Bekfleš

Blend Mishkin ft. BCN

BoBadu

Bo Jah MC

Bokee

Branko Isaković & Divine Sound

Branko Potkonjak & Traveler Vibes

Bronze

Buntai

Bush Mad Squad

Butchaa

C:Critz

Cake Boys

Chakra Kirtan Band

Cheeka & Baloo

Codex

Count Bassy

Critical Bass

Cubies

Dadub Live

Damar

Dark Angel

Dark Dizkobar

Das Ich

Deadly Hunta

DJ/MC Killo Killo

DJ Dale

DJ Danjahras

DJ Groover

DJ Euphorics & Edge MC

DJ Laki & DJ Rokam

DJ Lock’D

DJ Macro

DJ Macro b2b DJ Conte

DJ Macro vs DJ Nemanja

DJ Morning Indian

DJ One

DJ Spery

DJ Vanjanja

DJ Verso

DJ Wags

DJ WD87

DFNDR

Dima

Discoballs

Don Dada MC

Drop Sensei

Dub Duba

Dunkelbunt

Edin Omanović

Eisclub Berlin

Elioh

Elon

FA11OUT

FAM

Friski

Frozen Moonlight

Global Village People

Goran Kan

Grade 2

Green

Grimegod

Happy Days Crew

Heart of Gaia Vibes

Herbal Queen

I.N.D.I.G.O.

In Da Klub

Inspiration Flames

Irie Scratch & Shorty P

Ital Vision

J Joy

Jahmessenjah Sound System

Jamaican Drummers

Jelito

Joma Maja

Jorge Camaguey

Justlive (DJ & Guitar Duo)

KK Banda DJ’s

Kaoz

Katja Rubikova

Kawiar Mangueira

King Calypso

Klaus

Kojot

Latina Blanca Zumba

Lil Yung.

Little Shuja

Lower Parts of Human Sludge

Luka Brasi

M()re

Maha Kirtan Band

Management

Marko Vuković

Marina Perazić

Martyrium

Milan Kovačević

Milanko Trifunčević

Minimalist

Miss Chichi

Missin

Mr. Fanatik

Mr. K

Musicalchimia

NDRX

Neki

Nemy

Nevena Jeremić

New Wave

Nina Davis

Nobru

Novak

NS Acrobalance

October Tide

Ognjen

Olof

Palace

Pale Origins

Pablo & Mauri

Pele Drezgić

Peryz vs Daave

Plyz

Ponor

R3wire & Varski

Ra5tik

Rale Vuković

RTC

Rudhaman

Roir

Ri5e & 5hine

Sacred Earth Vibes

Salsa Energia

Salsa & Punto

Sambeando

Sana i Janja

Satori Junk

Scandal

Selecta Irie Vibes

Selecta Mik

Senshi

Sesha

Shi-Cu

Shoica Chautauqua Ansambl

Shuba Ranks

Sid Data

Skadam

Smut

Soft 85

Sorriso

Sosabi

Spacemotion

Spear

Splash Heads

Stas

Steppa Style

Supertons

Sur Austru

Synchronicity

The Vibe Radio Show DJ’s

Thundersteel

Tito

Tommy T.

Traples

Trio Tica

Twisted Dolls

Vantiz

Vaske

Vatra

Vill & Vash

Vitamin X

W. aka Wizard

Waggles

Werundis Dance Community

Xena

XOX

Xsalex

Yan Dusk

Yugen b2b Ivus

Yung Rosh

Zen Lewis

Zguubi Dan

Zimski

Zitto

+ SNEL MEER

*EXIT behoudt zich het recht voor het line-up en de artiest zonder voorafgaande kennisgeving te wijzigen.

Prethodni lineupovi